Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Live sázky

Diskusia o Pinnacle Sports. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou PinnacleSports.com.

Live sázky

Poslaťod Sudi » 2. Dec 2014, 6:35

Ahoj, chtěl bych se zeptat, proč když se přihlásím na Pinnacle tak se mi stává, že u aktuálně hraných zápasech prostě nejsou vypsané žádné kurzy u NBA u jiných sázkovek mají normálně kurzy, ale tady není ani jedna. Když je to pro profesionály, tak nevím, proč by neměli mít kurzy vypsané, když jinde se to dá normálně sázet. :oops:
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31

Re: Live sázky

Poslaťod Bure96 » 3. Dec 2014, 11:54

píšeš o Live stávkach alebo predzápasových stávkach?

Predzápasové sú totiž vždy k dispozícií až po štvrtej hodine popoludní.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Live sázky

Poslaťod Sudi » 3. Dec 2014, 19:08

jedna se o live sazky jak je v nadpisu. Mam zajem hlavne o sazky over/Under body a predevsim o ty na ctvrtiny v NBA a take WNBA. Take by me zajmalo jaky je rozdil mezi under 106,5 a under 107 maji to vypsane pu půlkach a vzdy s jinym kurzem :thanks:
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31

Re: Live sázky

Poslaťod Bure96 » 4. Dec 2014, 16:55

no rozdiel je v tom, že keď padne presne tých 107 bodov, tak ti vrátia vklad. Ak padne 107 a ty máš under 106,5 tak si prehral.

NO a tie live stávky. však v ľavom menu si rozlikneš basketbal a tam najdeš live nba. netuším či majú aj wnba lebo ja basketbal prakticky vôbec netipujem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Live sázky

Poslaťod Sudi » 4. Dec 2014, 17:06

Ten jejich web co se tyce live sazek mi prijde takovy nepropracovany i kurzy se nemeni kdyz padne kos nebo se stavky alespon neaktualizuji, cas zapasu nebezi body v jednotlivych ctvrtinach nemaji vypsane v prehledu a celkove malo live sazek. :|
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31

Re: Live sázky

Poslaťod Bure96 » 5. Dec 2014, 15:39

V ľavo úplne hore vidíš "čeština (czech) dalej desetinné kurzy a klasické zobrazení" ....... prepni si klasické zobrazenie do ázijského zobrazenia a hneď sa ti bude tipovať lepšie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Live sázky

Poslaťod Sudi » 5. Dec 2014, 15:49

no spise mi islo o tu ponúku asi to tak holld je, srovnaval sem live nabidku treba s Tipsportem nebo Bet365 a hold pinnacle ma nejmensi nabidku kurzu je to skoda protoze ta výše kurzů je super.
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31

Re: Live sázky

Poslaťod Bure96 » 6. Dec 2014, 13:40

pinnacle je profi stávková. Tam sa tipuje za veľké peniaze a pre nich je nevýhodné ponúkať dalšie odvodené stávky. Potrebujú kumulovať čo najviac peňazí v stávkach, ktoré sú najpopulárnejšie.

Ak chceš hrať niečo iné, tak potom použi iné stávkové kancelárie ako je spomínaná bet365. Bohužiaľ je to takto nastavené a je to jeden z najzákladnejších rozdielov medzi väčšinou stávkových kancelárií a Pinnacle Sports.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Live sázky

Poslaťod Sudi » 9. Dec 2014, 17:57

Mohl bys mi prosim jeste osvetlit jak je to s Totals cize pocet golu kdyz je treba under 3, under 2,75, under 2,5, under 2,25 jaky v tom je rozdil, pinnacle se hodi ale potreboval bych jeste sazkovku s co nejvice under/over sazek s co nejlepsim kurzem, len skoda ze treba Marathonbet dava limity u tejto si nemal ucet?
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31

Re: Live sázky

Poslaťod Bure96 » 10. Dec 2014, 15:13

Nie u Marthonbet som nemal, lebo je to tam ako píšeš. Dávajú proste limity celkom rýchlo.
A tak skús burza no alebo tu bet365 len tá sa tiež s limitmi moc nesere.

No jednoducho.
Under 3 znamená, že ak padnú 3 goly, tak sa ti vráti vklad. Ak padnú 2 goly vyhral si.
Under 2,75 znamená, že ak padnú 3 goly, tak sa ti polka stávky vráti a polku si prehral. Ak padnú dva goly, tak si vyhral plnú sumu.
Under 2,5 - no to je klasika. Padnú 3 goly prehral si. Padnú 2 goly vyhral si.
Under 2,25 znamená, že ak padnú 3 goly, tak si prehral. Ak padnú dva, tak polku z čistej výhry ti vyplatia. Ono sa to rozkladá na 2 a 2,5. Čiže si splnil pri dvoch goloch iba podmienku 2,5. Pri podmienke 2 sa ti vráti iba vklad.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Pinnacle Sports

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť