Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Live sázky

Diskusia o Pinnacle Sports. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou PinnacleSports.com.

Re: Live sázky

Poslaťod Sudi » 10. Dec 2014, 16:42

Diky. No o tom bet365 sem spise uvazoval jako o pomocne strance kde jsou statistiiky, streamy A dalsi servis pro zakazniky, jenze nemaji tak dobre kurzy jako jinde a tez daji limit mozna pro zacatek u marathonu sazet nizke kurzy kde vyhra nebude tak vysoka a oddalim tak limit,.znas nejakou sazkovku kde je velmi siroky pocet ponúk s velmi dobrymi kurzy, kde mi nejde o komfort zakaznika protoze kdyz ma sazkovka velky komfort. Pro zakaznika tak ma i velmi vysooke marze :).
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31

Re: Live sázky

Poslaťod Bure96 » 11. Dec 2014, 17:05

no vysoké marže sa musia spájať aj s tým, kde ma stávková kancelária licenciu a koľko musí odvádzať odvody. Technicky asi ani nie je možné, aby bolo veľa takých stávkových ako je pinnacle sports. Proste takáto stávková potrebuje likviditu.

no potom by som ti už odporučil iba asi sbobet možno thegreek alebo 5dimes. Pri posledných dvoch menovaných nečakaj široký výber ponuky :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Live sázky

Poslaťod Mickey » 25. Dec 2014, 19:03

Sudi píše:Diky. No o tom bet365 sem spise uvazoval jako o pomocne strance kde jsou statistiiky, streamy A dalsi servis pro zakazniky, jenze nemaji tak dobre kurzy jako jinde a tez daji limit mozna pro zacatek u marathonu sazet nizke kurzy kde vyhra nebude tak vysoka a oddalim tak limit,.znas nejakou sazkovku kde je velmi siroky pocet ponúk s velmi dobrymi kurzy, kde mi nejde o komfort zakaznika protoze kdyz ma sazkovka velky komfort. Pro zakaznika tak ma i velmi vysooke marze :).

Skus 188bet ta ma siroku ponuku odvodenych stavok na futbal(premach aj live),aj s basketbalom na tom nie je tiez najhorsie.Limity su pomerne vysoke.
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Predchádzajúci

Späť na Pinnacle Sports

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť