Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Under / Over

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Under / Over

Poslaťod Directore » 16. Mar 2009, 23:15

Pri športových stávkach sa možno stretnúť s týmito pojmami pričom je pri výraze uvedené aj nejaké číslo

napr.častá stávka vo futbale je under / over gólov
*29 stávka under 2,5 gólu znamená že pokiaľ v zápase padne 0, 1 alebo 2 góly, tak vyhrávate, ak padne 3 a viac gólov prehrávate

*29 stávka over 2,5 gólu znamená že pokiaľ v zápase padne 0, 1 alebo 2 góly, tak prehrávate, ak padne 3 a viac gólov vyhrávate

so stávkou under / over sa možno stretnúť vo viacerých športoch, nielen pri futbale ale aj v hokeji, basketbale atď.
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Under / Over

Poslaťod Jindrak » 20. Sep 2012, 7:54

A co v případě sk pinacle, kde pisou např. Under 2 / Over 2. Co je potom vysledek 1:1? Je to Under 2, nebo Over 2? Psal jsem primo pinaclu a odpovedeli mi zase proste, že under je méně a over je více.
Děkuji za prip. vysvětlení.
Jindrak
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Sep 2012, 7:47

Re: Under / Over

Poslaťod Bure96 » 20. Sep 2012, 8:55

zdravím,

je to velmi jednoduché ak podáte over alebo under 2 a výsledok sa skončí 1:1 alebo 2:0 či 0:2, tak stávková kancelária vám vráti vklad. Vyhodnocuje sa to prakticky ako ázijský hendikep, ktorý je veľmi populárny. A tento hendikep sa premietol aj na under over. Preto existujú stávky na over/under 2; 2,25; 2,5; 2,75 a podobne.

Asi ťa zaujíma čo znamená 2,25 a 2,75
V tomto prípade sa 2,25 rozkladá na 2 a 2,5..............a 2,75 sa rozkladá na 2,5 a 2,75

Nechce sa mi to tu rozpisovať opäť, tak odporúčam prečítať tento príspevok:

Ázijský hendikep

Ak niečomu nebudeš rozumieť, tak sa pýtaj.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Under / Over

Poslaťod Tom5611 » 7. Feb 2013, 20:55

Ahojte ako je to v Bet365 zo stavkou napr. : celkem v utkani nad 5 , počíta sa iba regularni hraci čas alebo aj ot. a sn.
Vďaka za odpoveď.
Tom5611
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Feb 2013, 20:37

Re: Under / Over

Poslaťod Bure96 » 8. Feb 2013, 11:15

zdravím,

zaleží čo tipuješ.....tuším, že na NHL to je vrátane predlženia......ak tipuješ ale europsky hokej, tak je to na regularnu hraciu dobu.....musíš si prečítať pravidlá: http://help.bet365.com/home/mainpage.asp ...... ale najlepšie na podpore. ono tie hokejové pravidlá sú trošku napísané nezrozumitelne, ale malo by to byť tak ako hovorím.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Under / Over

Poslaťod magicolor » 3. Nov 2013, 19:10

Aký je vlastne rozdiel ohľadom stávok under/over u Pinnacle v týchto prípadoch ak sa uvádza:
1) nad 2
2) nad 2 a 2,5
3) nad 2,5

Bodu č. 1) a 3) rozumiem. Nerozumiem bodu 2.): nad 2 a 2,5. Nie je to totožné ako u bodu 1), čiže nad 2?
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Under / Over

Poslaťod Bure96 » 3. Nov 2013, 19:22

v tom bode 2, (teda viac ako 2 a 2,5 je vlastne over 2,25)

ak padnú 2 goly, tak sa ti polka vkladu vráti pretože pri over 2 nastáva remíza a vklad sa vtedy vracia (druhú polku vkladu si prehral, lebo padlo menej ako 2,5 golu)

ak padnú 3 goly, tak si vyhral plnú stávku pretože 3 goly sú viac ako 2 a 2,5.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Under / Over

Poslaťod magicolor » 15. Dec 2013, 18:04

Čo je podľa vás lepšie tipovať pomocou UNDER/OVER - počet gólov počas polčasu, tretiny....alebo počet gólov za celý zápas? Nemáte pocit, že na konci stretnutí (najmä u nižších futbalových líg) tie góly padajú akosi podozrivo veľa a teda že sú stretnutia manipulované mafiami hlavne pre LIVE stávky? Alebo prehrávajúce tímy viac riskujú?:-) Mám pocit, že transparentnejšie prostredie pre tipy UNDER/OVER je skôr v prvých polčasoch a tretinách.
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Under / Over

Poslaťod Bure96 » 16. Dec 2013, 13:55

tak to máš asi pravdu, ale ja osobne vo futbale uprednostňujem over/under na celý zápas. Ak by som mal tipovať na over/under v polčase, tak by som musel stávkovať väčšinou na over/under 1, aby to kurzovo bolo zaujímavé. Pri under 1,5 sú tie kurzy nízke. A viac golov padá v druhých polčasoch aj preto mi viac vyhovuje to tipovanie na celkový zápas.

a s veľkou pravdepodobnosťou mafia riadi, lebo niektoré zápasy sú ozaj hrozne okaté. Bolo by naivné myslieť si niečo iné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Under / Over

Poslaťod nobody » 31. Dec 2013, 21:11

magicolor píše:Čo je podľa vás lepšie tipovať pomocou UNDER/OVER - počet gólov počas polčasu, tretiny....alebo počet gólov za celý zápas? Nemáte pocit, že na konci stretnutí (najmä u nižších futbalových líg) tie góly padajú akosi podozrivo veľa a teda že sú stretnutia manipulované mafiami hlavne pre LIVE stávky? Alebo prehrávajúce tímy viac riskujú?:-) Mám pocit, že transparentnejšie prostredie pre tipy UNDER/OVER je skôr v prvých polčasoch a tretinách.


To moze byt len tvoj subjektivny pocit, pokial to nemas v dlhodobom aspekte odskusane.
Priklad u mna je preferovanie prostredie U/O v baskete na FT vratane predlzenia, pretoze mam system, ktory mi ukazuje, ze aj v takomto sporte na takyto sposob vyberu tipov sa da profitovat.
nobody
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 31. Dec 2013, 20:58

Ďalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia