Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Udelenie limitu v Ladbrokes

Diskusia o Ladbrokes. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Ladbrokes.com.

Udelenie limitu v Ladbrokes

Poslaťod mato » 1. Dec 2009, 11:49

táto téma pokračuje po príspevkoch v centrebet z 29.novembra. 2009 15:33 tu

skyfire vyskusam

o ladbrokes si asi pisat nemal, od vcera mam limit na cistu vyhru 11e na vsetky sporty. dovolil som si vcera u nich podat d. browna v tenise (za smiesnych 1,36), podla vsetkeho fix, preslo mi to bez schvalovania za 400e, asi by to preslo aj za viac, jednoducho je to asi taka blba stavkova ako je napr. sportingbet, ze na novom konte neexistuje ziadny limit a beru hocico do eleluja, ale to sa da spravit iba 2x, prvy a posledny. nechapem na co to maju takto drbnuto vymyslene, lepsie je ked stavkova od zaciatku zalozenia konta ukazuje maximalny limit, pripadne ked ho aj neukazuje, ale aspon ma obmedzi a nemusi nasledovat hned ban. u sportingbet a ladbrokes tym padom clovek na svojom prvom konte nevie, ake sumy su pre nich znesitelne. no nic, mozem vyberat peniaze z centrebet a ladbrokes a zakladat nove ucty. a ty uz radsej ziadnu kancelariu nespominaj, aby som v nej hned zajtra nedostal dalsi ban :)
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Poslaťod Bure96 » 1. Dec 2009, 12:46

mato píše:skyfire vyskusam

o ladbrokes si asi pisat nemal, od vcera mam limit na cistu vyhru 11e na vsetky sporty. dovolil som si vcera u nich podat d. browna v tenise (za smiesnych 1,36), podla vsetkeho fix, preslo mi to bez schvalovania za 400e, asi by to preslo aj za viac, jednoducho je to asi taka blba stavkova ako je napr. sportingbet, ze na novom konte neexistuje ziadny limit a beru hocico do eleluja, ale to sa da spravit iba 2x, prvy a posledny. nechapem na co to maju takto drbnuto vymyslene, lepsie je ked stavkova od zaciatku zalozenia konta ukazuje maximalny limit, pripadne ked ho aj neukazuje, ale aspon ma obmedzi a nemusi nasledovat hned ban. u sportingbet a ladbrokes tym padom clovek na svojom prvom konte nevie, ake sumy su pre nich znesitelne. no nic, mozem vyberat peniaze z centrebet a ladbrokes a zakladat nove ucty. a ty uz radsej ziadnu kancelariu nespominaj, aby som v nej hned zajtra nedostal dalsi ban :)


Mato tak ak za to môžem ja ospravedlnujem sa. Tuto je vidno, že hodnotenie stávkových kancelárií nemá naozaj žiadny zmysel. Okrem betfairu, pinnacle sports, pár aziatov sú ostatné na jedno kopito. Ked sa človek vyhne podvodníkom môže tipovať kde chce. Inak ja podávam v ladbrokes za veľa a zatiaľ žijem. Ale je pravda, že tam hrám iba futbal.

Inak by ma zaújmalo ako si to myslel, že zakladať nové účty. To v týchto stávkových kancelárií si ich zrušíš a založiš si nové na svoje meno? :) alebo na niekoho iného? ........či som to zle pochopil a ideš hrať úplne inde?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Poslaťod sepiach » 1. Dec 2009, 19:13

mato ak budes mat opat nejaky fix tak sa nam mozes kludne zdvoverit :P
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07


Späť na Ladbrokes

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť