Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Interwetten

Diskusia o Interwetten. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Interwetten.com.

Interwetten

Poslaťod stevo » 3. Feb 2010, 20:42

novinka, interwette ma super live,nieco tam zmenili
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Interwetten

Poslaťod Bure96 » 9. Feb 2010, 14:43

ide o one click bet funkciu. ked na to klineš ti to hned podá stávku. horšie je ked sa pomýliš.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Interwetten

Poslaťod pucko » 27. Jan 2013, 13:58

Som chcel dnes vsadiť a dnes sa mi tam objavil 5% poplatok z výhry. Predtým som tam nemal žiadny...

Odkedy je v podmienkach toto?
7. S konečnou platností si Interwetten vyhrazuje neomezené právo dle svého uvážení strhnout poplatek za služby ve výši 5% z výher ve sportovním sázení získaných zákazníky s bydlištěm v určitých zemích. Tento poplatek za služby bude odečten před připsáním výhry na účet hráče/zákazníka a pokrývá dodatečné výdaje související s umožněním hráči/zákazníkovi přístup na naše herní služby a hru na naší stránce.
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Interwetten

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2013, 18:06

tak to tam museli dať len nedávno ..... asi ide o ostatné krajiny, kde interwetten má len velmi malý podiel na trhu ..... no každopádne je to novinka a v takomto prípade nemá žiadny zmysel stávkovať tu. Dosť, že majú nízke kurzy a ešte si budú účtovať aj poplatok z výhier ako Betfair ........ ešte si to overím a zverejním v recenzii

Dakujem za upozornenie
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Interwetten

Poslaťod Duško » 20. Apr 2017, 11:37

stevo píše:novinka, interwette ma super live,nieco tam zmenili

Táto stávková kabcelária sú z mojich skúseností obyčajní podvodníci, absolútne neodporúčam, najprv nalákajú na vysoké kurzy a v momente stávkovania vám ich pred nosom znížia a obmedzujú stávku úplne na smiešne hodnoty, a teraz že chcú ešte poplatky z výhier, dal by som ju zakázať podvodníkov.
Duško
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Apr 2017, 11:31

Re: Interwetten

Poslaťod Bure96 » 1. Máj 2017, 21:27

Interwetten opustil český trh a tým pádom sa aj Slovákov už bere ako nechcených. Všetko robia preto, aby zakazníci prestávkovali tie peniaze v kasíne. Takto sa interwetten chová ku každému trhu, kde sa nemôže presadiť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Interwetten

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť