Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

podvody vo fortune

Diskusia o Fortuna. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou iFortuna.sk a iFortuna.cz.
Recenzia Fortuna (SK) | Recenze Fortuna (CZ)

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 10. Jún 2014, 13:35

sak ani ja som tomu nevenoval pozornost,ale ten sok, ked zistis, ze vyhra je zrazu prehra a este takymto debilnym odrbom, tak som tomu zacal venovat pozornost,lebo ked kazdy cusi, dovoluju si
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Barkas » 10. Jún 2014, 22:42

Pravda je na tvojej strane. Mali by Ti minimálne vrátiť vklad.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 12. Jún 2014, 12:07

diky,kamo :D ,
aste to budem riesit, aj som sa im vyhrazal,ale fakt to berie silu s takymto monolpolom sa dovolavat pravdy,ale skusim slovensku obchodnu inspekciu, ved je to odrb zakaznika
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 12. Jún 2014, 12:30

este vam poviem, ze keby to skoncilo 85:85 a nepredlzovalo sa, tak mi vyhru nedaju,ale vratili by mi vklad s odovodnenim, ze ma uviedli do omylu :D , som si tym isty,lebo uz podobne sa mi stalo tiez.
su to svine, prekrucaju si pravidla ako sa im hodi
raz som dal basketbal filipinsky, tiez pocet bodov, vyhral som a oni mi vratili vklad, ze vraj ma uviedli do omylu, lebo hralo ine muzstvo ako bolo v stvake :D :D :D , normlane som uletel, ze je toto mozne???
ale keby mi to nevyslo, urcite by mi vratili vklad, uz to vidim, chovali by sa tak ako teraz, ze sa proste somnou nebudu bavit a bodka.
chlapi, treba sa stazovat, aj nejsom nejaky blazon co vypisuje listy ,ale pokial mate pravdu, treba sa aspon vyhrazat,alebo niekde to zverejnit,lebo to neni mozne co si robia s ludmi, z ktorych ziju, z ich penazi, nebudme sprosti slovaci
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Barkas » 12. Jún 2014, 20:17

Thomas má pravdu, že za tých 10 eur to nestojí, ale treba im to dať pocítiť pokiaľ máš čas a energiu to riešiť. Vo Fortune mám účet no netipujem tam už dávno. Pri menej známych a nižších ligách alebo U-čkach sa kiksy stanú aj v "renomovanejších" stávkových. Tak napíš ako sa to vyvíja.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 13. Jún 2014, 9:11

tak pani, pohrozil som ,ze maju poslednu sancu mi to vratit, inak podavam podnet na SOI.... a co sa nestalo? vecer mi volala mila pani ,ze sice ten zapas neprehodnotia,ale kedze som dlhorocny zakaznik, daju mi bonus 11 € :lol: , takze vlastne tolko, o kolko ma odrbali, tak kde je pravda?
proste sa netreba nechat, keby slo o tisic € je to to iste ako o 10, ide o to,ze klamu
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Barkas » 13. Jún 2014, 9:50

:applause: Aspoň niečo. Aj keď neverím, že z ich strany šlo o zámer Ťa poškodiť.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 13. Jún 2014, 11:18

zamer, nezamer, jasne,ze maju toho vela, ide o to, ze vzdy to otocia tak aby oni zarobili, ked by si mal vyhrat, vtedy stornuju,ale ked prehras, tak nestornuju a nevratia ti nic,o to ide
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Bure96 » 13. Jún 2014, 11:20

super :) .... len mi to príde smiešne, nemohli si "srať do huby" tak to vyriešili bonusom.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 13. Jún 2014, 13:21

no bonus mal byt dnes,ale zatial nic nechodi :-bd
uz som pisal sms,ze cakam , mozno ma len tahaju za nos :D
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Fortuna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť