Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

www.napsportstips.cz/

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

www.napsportstips.cz/

Poslaťod sepiach » 27. Jan 2010, 13:46

Poznate to niekto ? Thomas ?

Spocital som im profit za tento mesiac a je to celkom slusne .
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2010, 14:17

nie nepoznám a nikdy som o nich nepočul a ta štatistika je tam už dlhú dobu. čiže si ju kludne mohli vytvoriť aj včera :D ......no aj keby nie, tak je to aj tak podozrivé, lebo ten ROI bude asi moc vysoké. neviem aky je, tak ak si to zrátal daj vedieť. celé je to aj tak len hypotetické, kym si nekupis kredit, nezistíš. to je proste pas. ta historia aj keby bola od toho dátumu, tak nemusí vôbec zodpovedať skutočnosti. ale to vieš. no môžeš ísť do toho a informovať nás :D
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod sepiach » 27. Jan 2010, 14:45

Pocital som to za tento mesiac, ak by som zacal od prveho januara davat na kazdy ich tip 100 eur ak mam dnes cisty zisk 5920 eur. Asi im napisem nech mi daju na 2 tyzdne free pristup :) A vies o niecom podobnom co je preverene a nie je to ofajc na ludi ?
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2010, 14:54

no prišlo mi toto:

Profitbets.eu jsou české stránky kde dávají tipy za úplatu a mám ověřené,že jsou poctiví a nejsou to žádní špekulanti co mažou historie a pod. Sleduji je už asi rok,ale tipy jsem od nich ještě nebrala,jen někdy jak mají akci zdarma tak dávaji tipy zdarma na své stránky ihned,ale asi od března už bych s nima začít sázet chtěla,hlavně ušetří čas,však na ně koukněte,na statistiku.A na stránkách www.nenalitni.unas.cz jsou udávání jako jediní féroví sázkaři za placené tipy,což se dočtete v diskuzi,ale třeba rozlišovat profitbets.cz a www.profitbets.eu. No a ještě hledám tipy z www.betinadvance.ic.cz kde beru ,,S tipy,, ale ti jsou zdarma a tento měsíc se jim celkem daří mají jen jeden zápas K.O. no a pak ještě sleduji poláky na www.typersi.pl


No tych servisov je veľa, len ja ich neviem. Už som to tu písal, že každý si ich stráži. Chápeš. Ja by som ich tu dal bez problémov *28 , len som ich naozaj zabudol. Ja ich nevyužívam, tak naozaj neviem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod sepiach » 28. Jan 2010, 10:25

Ti www.profitbets.eu. vyzeraju slusne aj ked teraz im moc nejde. Tym lepsie lebo smola nemoze pretrvavat vecne. Rozmyslal som ze keby sme sa poskladali 10-15 ludi tak by som do nich zainvestoval. Mal by niekto zaujem zucasnit sa ? Davaju mesiac tipy za 200 eur s uspesnostou okolo 60% a vyssie. Ak su v danom mesiaci stratovi tak peniaze vracaju...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod Bure96 » 28. Jan 2010, 10:45

celý problém týchto servisov je v tom, že oni ti pošlú sms a ja nemusím byť pri pc. kym sa k nemu dostanem, tak kurzy sú totálne v tahu. okrem toho si otrokom, lebo aj ked ti zverenia presne hodinu kedy príde tip, tak ty musíš byť v daný čas na internete, otvorené viaceré stávkové + ešte medzi tym porovnať kurzy. Nie je to med lízať, pretože to vidím na ostatných čo to poberajú. Ja momnetálne určite nebudem poberať tipy od servisov. sorry. možno neskôr, ale ja teraz robím vela vecí naraz. dalšia proste neprichádza do úvahy v danom momente. aspon u mna. ale môžem ti dať kontakt na tu slečnu, ktorá mi to poslala. sa s nou možno dohodneš.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod sepiach » 28. Jan 2010, 10:51

Treba mat net v mobile a mas za par minut problem vyrieseny aj bez pristupu na pc. Kontakt mi samozrejme daj ak budes taky dobry :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod Directore » 28. Jan 2010, 11:19

no to teda nemam. najprv musím pozreť kde je najvyšší kurz potom sa prihlasiť do stávkovej kancelárie. ak je viac tipov, tak to trvá dva krát dlhšie.


sorry, že som odpísal z admina, som hladal ten tvoj e-mail, aby som ti mohol poslať tu správu
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod sepiach » 28. Jan 2010, 12:23

Ono staci pozriet napr livesport.cz, kliknut na zapas a potom zrovnanie kurzov. Vyhodi ti zoznam stavkovych s akutalnymi kurzami a podla toho sa uz zorientujes. Dik za spravu
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: www.napsportstips.cz/

Poslaťod Bure96 » 28. Jan 2010, 12:31

áno, ak máš v danej Sk peniaze. ja mám väčšinu penazí v 4 stávkových kanceláriach. čiže ak bude kurz tam kde nemam money, další problem. no však chod do toho a mi povieš, či sa ti to pozdáva páči. Ja si to potom možno rozmyslím.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia