Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stryyke

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 16. Jan 2010, 18:45

ja som tam videl pri registraci ze pitaju sa promo cod vlozit,a som videl na inei stranke ze tam pisu :Použite TitanBet MAXIMUMBONUS propagačný kód, keď sa prihlásite-až Titanbet.
a oni tam hovoria ze ak pretocis tich 250x15 dostanes freebet,to znamena ze stavku zdarma asi :( za 250,jak to vlasne je *28
tu som nasol taky clanok titanbets to je to iste ako titanbet,a tam vidim ze uz 2008 pisu neaky clanok o tom http://www.bettingpro.com/category/Book ... ing-bonus/
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 16. Jan 2010, 21:27

zabudni na ten článok. je to presne tak ako som už písal v titanbet. Nie je to žiadna free bet a žiadny kod nepotrebuješ. Ta stránka čo si mi ukázal je strašná. Na lavej strane sa hovorí o bonuse pre Ladbrokes - to je ta free bet. V strede stránky je článok o titanbet, o ktorom tam prakticky nič neni. Pri registrácií pytajú promo kod, ale žiadny tam nemusíš vkladať! Este ti poviem, že minimálny vklad pre získanie bonusu je 10 EUR, GBP alebo USD.

Ešte raz ti poviem, že ten kod MAXIMUMBONUS vkladaš pri stávkovej kancelárií ladbrokes a nie TITANBET! Je to tak ako som to napísal prvý krát. Nie je to žiadna free bet! Po tom pretočení ti pripíšu bonus a môžeš hned vyberať!
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 16. Jan 2010, 22:53

ok
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 22. Jan 2010, 13:58

Thomas,bonus na Titanbet nie da sa pretocit v ponuke Cashback,som tam nasol ze maju aj Cashback v PROMOTION
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 22. Jan 2010, 16:17

nerozumiem dobre otázke.

ale nemôžeš kombinovať registračný bonus s ostatnými ponukami ako je napr. cash back pri titan bet. to som zabudol napísať. mam toho vela v poslednej dobe. sorry
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 22. Jan 2010, 16:30

ok,to som potreboval zistit ci sa da kombinovat :(
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 23. Jan 2010, 9:03

napriklad ak budem hrat cash back na titan tip 1,a na bwin uzatvorim stavku opacne tip 2,to znamena ze mam 100 percent zisk nie,nemam co stratit *35
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 23. Jan 2010, 14:12

no to nie je pravda - to si musíš prečitať konkrétne podmienky pre cash back akcie

v tomto prípade je to veľmi komplikované, pretože titan bet ma určené zápasy a presne stanovené kedy sa ti peniaze vrátia

napr. zápas 24. januára: Villareal - Real zaragoza - peniaze ti vrátia iba v prípade, že zápas sa skončí remízou 0:0
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 23. Jan 2010, 14:55

no uvidim ,urcite fintu naidem ako na to *28
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 24. Jan 2010, 12:15

Thomas píše:no to nie je pravda - to si musíš prečitať konkrétne podmienky pre cash back akcie

v tomto prípade je to veľmi komplikované, pretože titan bet ma určené zápasy a presne stanovené kedy sa ti peniaze vrátia

napr. zápas 24. januára: Villareal - Real zaragoza - peniaze ti vrátia iba v prípade, že zápas sa skončí remízou 0:0

no dobre a su take stavkove kancelarie kde by sa to dalo spravit takim sposobom cash back,ak vies nemusis hladat teraz kvoli mne,len ci existuie nieco
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť