Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stryyke

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 8. Jan 2010, 22:41

aha,inu kancelariu nevies co ma take nieco podobne,stryyker stávky
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 9. Jan 2010, 0:38

bohužial s tymto druhom stávok som sa v inej ako stryyke nestretol - aspon teda neviem o inej stávkovej kancelárii. bohužial.

Ale tak proti hráčom môžeš hrať na burzách, lenže nie proti tym ktorych si vybereš :(
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 12. Jan 2010, 0:25

paci sa mi tatok stranka,neviem ci niekto ma ako vi u rumunoh urcite nie,som pozeral tipui.net,no nie ie taka ako vi ,pacisami ten sistem porovnanie stavk.kanc,je tam vsetko to sa mi lubi upalne do detailu,preco tak malo tu chodia ludia,
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 12. Jan 2010, 12:03

zdravím,

dakujeme za pochvalu. Hlavným zdrojom návštevnosti je cez vyhladavanie napr. v googli. Ľudia o tejto stránke moc nevedia a je to spôsobené tým, že v ostatných fórach nikto nedáva linky na túto stránku, preto Vás chceme poprosiť, že ak budete na inej stránke tak tam môžete dať odkaz na náš web. Budeme Vám veľmi vdačný.
Pomôžete nám dať takto stránku do povedomia.

Stevo: a ty vieš po rumunsky?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 12. Jan 2010, 19:00

viem,som zachranicni slovak,ale mozem vam tu poslat hesla na turnaj a freoli,kazdi den mam 10-15,mozno sa vam zvisi navstevnost,teraz posilam hesla na poker portal.sk,mozes pozret,lebo dost vela informati som tu nasel,a dost som im poradil ai na rumunski forum,a oni my davaiu hesla nech posilam dalei
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 12. Jan 2010, 21:14

no ja tu poker moc nechcem propagovať. ak chceš môžeš tu dať hesla na freeroli, síce neviem z akej herne, ale ak chceš. Ovela lepšie by si spravil, keby si si dal do pätičky niečo o StavkoveKancelarie.com - napr. https://www.stavkovekancelarie.com - všetko o stávkovaní, viac ako 100 bonusov podrobne popísaný. Týmto by si nám urobil väčšiu reklamu, kedže chodiš na fora ako poker portal. Ja keby som prišiel niekde ako nováčik dal si také niečo do pätičky alebo by som tam spravil reklamu tak mi udelia ban.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 12. Jan 2010, 23:54

poslem rumunom tvoi link,mam asi 200 mail od kamaratoch,mozu sa zareg.do niekei kancelari,lebo vela inf.o bonus a ich podmienky mam od teba,oni nevedea a nektore stav.kancelarie ani nie poculi co som tu videl,ai ked vedia niektori anglicki,je stim problem ai tak,ha
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 13. Jan 2010, 9:10

no už ako chceš. len neviem či rumun bude mať niečo z tejto stránky *28
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stryyke

Poslaťod stevo » 13. Jan 2010, 10:36

staci ak sa zaregestruiu to vedia,ha info.o bonus to uz vedia co som im hovoril,teraz som sa zareg. na bwin na ine meno u teba a vlozil som 10 eur cez paysafecard a na conte my pribudlo iba 10 eur ako bonus *35 ,a vidim ze tam v reklame ze dostanes 30 eur :(
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Stryyke

Poslaťod Bure96 » 13. Jan 2010, 11:10

ved áno dostaneš, lenže pri vklade 30 EUR.

to je 100 % bonus, čiže dostaneš raz tak ako vložíš.


keby bol 300 %, tak dostaneš 3x tolko koľko vložíš - ale takéto bonusy v stávkach nebývajú.

10 EUR je minimálny vklad pre klasifikovanie sa bonusu, ale ak chceš celých 30 EUR musíš vložiť tých spomínaných 30 EUR.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť