Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stavky na stvrtiny-basketbal

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Stavky na stvrtiny-basketbal

Poslaťod sayes » 3. Dec 2017, 21:31

Zdravím,

Uz je to nejaky rok co sa ma typek snazil presvedcit o ksefte kde treba mat kapital. Vybalil to rovno na mna, tipovat par na stvrtiny v basketbale. Nechal som to tak. Ubehol rok,dva neviem. Pred mesiacom mi vysla stavka a mne sa na ucte objavilo 40 eur z povodnych 8. Teraz som v praci kde je nonstop wifina a obcas trochu nuda tak som si skusal rozne strategie po 50 centov. Skusil som teda aj tie stvrtiny v basketbale a to mi teda nedava pokoja. Z 50 eur som teraz na 260, este ani raz som nenarazil, este som sa ani nepotreboval dostat k zaloznemu planu. Neviem sice ako ale disciplínu pri tejto strategii drzim ako nikdy v zivote. Zacinam eurom, (10 eur na den mi stačí, nie je to ciel ale drzim sa toho) su to vsetko livestavky ale paci sa mi natom ze zo strany stavkovej neprebiehaju žiadne obstrukcie. Jasne dane kurzy aj podmienky a dostatok času na stávku. Pristupujem k tomu tak že to vzniklo z 8 zatulanych eur takze ked to jedneho dna zmazem na 0 skodny som nebol. Prachy odtial vybrať nemozem, lebo som menil banku a teda aj tipersky ucet potrebuje validaciu ale na slovensko pridem az o niekolko mesiacov. Viem ze niesom prvy a mnoho z vas to už skúšalo, ale stavkuje podla toho niekto dlhodobo uspesne? Na seriu 8 neparnych stvrtin som pripraveny zatial neprisla ani 5 (tipujem vsetko ked cas dovoli tak som sa uspesne vyhol zapasom ktore skoncili nepar v kazdej stvrtine) bol natom niekto rovnako a ako sa mu to pokaslalo?
sayes
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Dec 2017, 20:53

Re: Stavky na stvrtiny-basketbal

Poslaťod scorpion90 » 4. Dec 2017, 12:15

Ja len tolko k tomu - na stavkovanie sa vzdy treba pozerat z dlhodobeho hladiska, nie kratkodobeho. Kratkodobo moze teoreticky byt ziskova aj moja mama, co nema o sporte a tipovani ani paru. Ak odtipujes min. 1 000 zápasov a budes v zisku, tak si mozes povedat, ze to vies
scorpion90
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18. Okt 2013, 22:00


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť