Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

stavkove kancelarie nove

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

stavkove kancelarie nove

Poslaťod stevo » 17. Mar 2010, 23:12

Thomas ako sa da zistit napriklad tatok kancelaria www leonbets.com ze to nie je scam, oni mozu mat napisane ze napriklad: licenca je na Malte ,ale ja ako to zistim *35 ,
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stavkove kancelarie nove

Poslaťod Bure96 » 18. Mar 2010, 15:47

napíše LGA správu :) ..to sú ty čo majú na starosti licencovanie na malte. bohužial sú nečinný, čiže vsádzať v neznámej stávkovej kancelárií s licenciou na malte nie je žiadna výhra. Leon bets tuším ale platí, čiže jedine čo odporúčam nemať tam veľkú sumu. Ked skončia budiš, ale vieš, že moc tam nemáš. Je to riskantné dávať peniaze hocikde. Ja sa preto snažím vyberať bookies kde je nejaká budúcnosť a aj také čo žijú, ale správajú sa hrozne, aby som na nich upozornil. Proste vždy ked pôjdeš do neznáma nesie to riziko. goldvictory to bola bookies čo skončil tuším pred rokom a pol a malo tam veľa ľudí penazí, a bohužial nič. lga nič nevyriešila. peniaze nikde.

možno treba ísť na sbr forum a prečítať si o nich či su bezpečný. oni tuším sídlia belize ale neviem o nich nič. bonus je lákavý ja viem :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť