Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

!!!POZRIET!!!

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 25. Jan 2010, 12:45

ked ta nieco zaujima je tu mail 013@centrum.sk napis, rad odpoviem...
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 25. Jan 2010, 12:59

Thomas píše:je ti jasné, že takto ti nezačne ale hocikto veriť? ... to ti každý povie, že chce vzorku aspon 500 zápasov. možno v tomto prípade ich bude stačiť niekomu 50 ja neviem, ale po jednom zápase nemôžeš očakávať nejaké e-mail a ešte ked si ten zápas sem pridal po tom ako skončil. V e-maile môžeš mať dalšie 3 čo nevyšli. ľudia nie sú moc dôverčivý resp. potrebujú vidieť, že to funguje. čiže ak by si sa s niekym dohodol, tak minimálne počítam, že ta vzorka 50 zápasov by bola za free.


je mi jasne ze mi ty nebudes verit ani ked ti 1000 zapasov zaslem ale je mi to jedno. ano mam v e-maile celu nedelnu ponuku a vsetky zapasy 1 X 2 cize zhruba tak nejakych 200 e-mailov som si dokonca sam sebe zaslal. teraz trochu serioznejsie... zhruba 2 roky hladam ludi ktory maju fixed zapasy zatial sa mi moc nedarilo lebo je iba kopa ludi ktory chcu zobrat love a viac ani mail od nych nedostanete ale tak to uz je. jedna sa o to ze som nasiel niekoho kto pracuje pre bookie a ma tyzdene 2-3 zapasy ktore su fixed. cena ktrou ja jemu plati je iba zlomok toho co ja ziadam ide o to ze preco nie najst povedzme 8 ludi ktory zaplatia ten zapas cize ja ho mam zdarmo a tak si zvisim zisk. ohladom toho ze kolko su tie zapasy iste neviemkolko sledujete, ale povedzme afera ktora bola pred par rokmi v Nemecku kde boli zapleteny nemecky rozhodca a Chorvati, cize oni priamo podpacali hracov a rozhodcov a uspesnost im bola nieco nad 80% ja mam zatail od tohoto zdroja uspesnost na 90% tak ze myslim ze to hovori dost...
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod sepiach » 25. Jan 2010, 15:03

Ak sem hodis 10 tipov v priebehu nasledujucich 3-4 tyzdnov s tym, ze bude aspon 8 z 10 dobrych tak som ochotny zacat o tom premyslat ale bez dokazov ti tazko niekto uveri.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 25. Jan 2010, 15:19

foto zmazane

pridavam dalsi zial ine maili som vymazal ale ako budu dochadzat tak to sem pridam
Naposledy upravil Harper dňa 25. Jan 2010, 16:22, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod sepiach » 25. Jan 2010, 15:46

Je ti jasne, ze ten screen sem musis hodit pred zapasom a nie az po nom, ze ? Nemusis sa bat ze by som sa nabalil lebo ti zatial neverim ani slovo :) Uvidime ci nas dokazes presvedcit....
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Bure96 » 25. Jan 2010, 15:50

no ja som sa dival a včera si mal 100 prijatych správ. dnes 106 a ty sem hodíš zápas z historie. však aktuálne sem hádž nie čo už bolo.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 25. Jan 2010, 16:26

Thomas píše:no ja som sa dival a včera si mal 100 prijatych správ. dnes 106 a ty sem hodíš zápas z historie. však aktuálne sem hádž nie čo už bolo.


ten obrazok bol urobeny (22.1)a zaslany tiez jednemu ktory ma problem verit do niecoho lebo asi pozna seba a preto nemoze verit ani inym :-)...ale mam pocit ze je to jedno a Thomas skus pohladat nejaku odbornu pomoc asi sa ti hodi... pridam tu este jeden ked budem mat hned ako sa zacne zapas a uz to tu nebudem riesit... nech sa dariiii
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Bure96 » 25. Jan 2010, 16:39

Harper píše:
Thomas píše:no ja som sa dival a včera si mal 100 prijatych správ. dnes 106 a ty sem hodíš zápas z historie. však aktuálne sem hádž nie čo už bolo.


ten obrazok bol urobeny (22.1)a zaslany tiez jednemu ktory ma problem verit do niecoho lebo asi pozna seba a preto nemoze verit ani inym :-)...ale mam pocit ze je to jedno a Thomas skus pohladat nejaku odbornu pomoc asi sa ti hodi... pridam tu este jeden ked budem mat hned ako sa zacne zapas a uz to tu nebudem riesit... nech sa dariiii



tak ja mam pohladať odbornú pomoc? ty potrebuješ tu pomoc viac ako hocikto iný. tak ja ti poviem, aby si tu dal niečo aktuálne a ty mi povieš, že mám vyhladať odbornú pomoc. Ja neviem ako rozmyšlaš a či si vôbec niekedy rozmýšlal ked si niečo čítal, ale podla mna jediný kto potrebuje pomoc si ty. nedokážeš odpovedať ani na primitívne otázky, ktoré sme ti tu dali. namiesto toho iba hovoríš kto potrebuje pomoc.

dovolil som ti tu písať a pritom sa nevieš správať. mam pocit, že tuto miestnosť čoskoro zamknem ked sa niekto neuvedomí.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod sepiach » 25. Jan 2010, 16:56

:-) Harper...obchodovanie ti teda moc nejde. Ked uz chces klamat tak by si sa mal tvarit aspon trochu solidnejsie
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Bure96 » 25. Jan 2010, 17:02

no chápeš?

- ako keby som si ja mal možnosť overiť, kedy ten obrázok spravil
- a dalšia vec je, že napr. poslal ten tip na tu seriu C - problém je v tom, že za koľko mi takýto tip stávkové zoberú. počítam, že max. 100 EUR. to nemam ani na toaleťák. a ak sú aj ostatné také, tak to čo mám s tym robiť. pre mna nepoužiteľné. by sa mi uplne prehádzať koncepciu svojho stávkovania.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť