Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

otvorenie pobocky

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

otvorenie pobocky

Poslaťod chinaski » 27. Jan 2010, 11:24

dobry den,
zdravim vsetkych tiperov,chcel by som sa spytat,hadam to nebude mimo temy,chcem si otvorit stavkovu kancelariu,mam priestor v TT,viete mi niekto poradit ako to funguje,z coho sa rata zisk a aka stavkova je najlepsia?viem,ze na nete je toho kopa,ale nie je nad ludsky usudok tak viacmenej ma zaujimaju vase nazory.dakujem
chinaski
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 27. Jan 2010, 11:17

Re: otvorenie pobocky

Poslaťod sepiach » 27. Jan 2010, 11:49

Stavkovych na vyber asi moc nemas...Uvazoval by som nad Tipsportom, Nike pripadne Fortuna. Ak by si si takuto pobocku spravil tak tvoj jediny zisk je manipulacny poplatok z kazdeho tiketu a este nejake "premie" v zavislosti od toho ci je tvoja pobocka v pluse alebo nie. Je to odstupnovane podla toho ako si ziskovy tak dostanes par tisic navyse. Ved oslov jednotlive spolocnosti s tym ze mas volne priestory a oni ti povedia podmienky
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: otvorenie pobocky

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2010, 12:56

ja neviem či som to správne pochopil:

takže ty si chceš na slovensku založiť úplne novú stávkovú kanceláriu hej?

ako to celé funguje tak hm to je na väčší post, v skratke tvoj zisk by tvoril manipulák + to čo ludia prehrajú + toto:

kurzy:
1 - 1,81.....X - 2,87.....2 - 4,0

Profit=(1/1,81) + (1/2,87) + (1/4,0) = 0,55 + 0,34 + 0,25 =1,14
1.14 - to znamená, že z každého vyplateného eura stávková kancelária zarobí 14 centov

Musíš si, ale uvedomiť, že dnes kamenné pobočky nie sú vôbec populárne. Majú minimum zákazníkov a neviem či by si vyžil z jednej pobočky. Predstav si, že by ti tam chodili ľudia čo podávajú plachty alebo tikety za väčšie peniaze a čo potom? kludne sa môže stať, že budeš v mínuse raz dva - stačí aby vyšlo pár plácht. Nie je to sranda. Najväčšie spoločnosti ako nike, fortuna či tipsportu nie sú na nete len tak, zaznamenali veľký úpadok zákazníkov v pobočkách a ja to vidím na vlastné oči. Další problém sú kurzy. Ak vypíšeš kurzy úplne mimo ako majú online spoločnosti bude z toho s najväčšou pravdepodobnosťou sure bet a ver mi, že ty ludia ti tam budú chodiť ak budeš takého chyby robiť. Skrátka dnes už nie je mať stávkovú kanceláriu to isté ako bolo pred 10 rokmi.

Ak by si chcel poskytovať svoje služby online, tak s tym su spojené dalšie náklady. Ale ja takéto niečo neprevádzkujem, takže nie som ani kompetentný o tom hovoriť. To je len tak v skratke. Určite sú tu neni ani zdaleka spomenuté všetky výhody a nevýhody, ale to si už musíš nechať poradiť od iných.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: otvorenie pobocky

Poslaťod Jaroslav » 4. Dec 2013, 20:29

Thomas tak to čo si tu napísal je úplna kokotina lebo ked ty zarobíš do dna 400 eur tak máš 56eur?? hahah.... ved to stačí akurát tak na pokritie platu jednej zamestnankyni a nieto dvoch plus prenajom zaplatit a aby som niečo ztoho mal ja.. Tak to je úplna hlúposť čo si napísal...
Jaroslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Dec 2013, 20:25

Re: otvorenie pobocky

Poslaťod Bure96 » 5. Dec 2013, 10:33

zdravím,

tak neviem čo to tu máš ty za počty, ale ja som uviedol len príklad ako to funguje. Samozrejme tam je další faktor resp. zisk a to sú prehry mínus výhry. Ale toto nie je oblasť ktorej sa venujem. Nikdy som sa o toto nezaujímal.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť