Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Diskusia o Bwin. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bwin.com.

BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Sumec » 13. Mar 2013, 16:29

Spoločnosť bwin už vyše mesiac absolútne neraguje na moje urgencie, že mi zo dňa na deň BEZ AKÉHOKOĽVEK VYSVETLENIA znemožnila výplatu výhry spôsobom, ktorý som bez problémov používal 3 roky predtým. Jedná sa o výplatu formou vkladu na platobnú kartu, z ktorej som predtým robil všetky transakcie (tj. vklady aj výbery na/z bwin konto/a) bez problémov.

Z prístupu bwin, ktorý po mojich 4-5 urgenciách s vecou už vyše 45 dní (!!!) nič neurobil, ani mi náhlu zmenu situácie nijako nevysvetlili a len po niekoľkých týždňov poslali pokyn o scan príslušnej karty a zaslanie na ich účet, som bol totálne rozčarovaný. Do dnešného dňa sa situácia nezmenila, nemožnosť výplaty stále trvá !

Máte niekto podobne zlú skúsenosť so spoločnosťou BWIN ???

Na základe mojej nedávnej skúsenosti NIKOMU NEDOPORUČUJEM TIPOVAŤ CEZ BWIN, pretože sa Vám kedykoľvek môže stať to čo mne, že Vám proste zo dňa na deň znemožnia výplatu výhry dovtedy štandardným spôsobom.

S podzravom

Martin Kotlár
Naposledy upravil Sumec dňa 26. Mar 2013, 17:07, celkovo upravené 2
Sumec
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 13. Mar 2013, 16:13

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Bure96 » 13. Mar 2013, 16:40

zdravím,

uznávam je to čudné rozhodnutie, ale existuje ďalšie možné spôsoby vkladov a výberov. Ak si však predtým nikdy neposlali scan vašej kreditnej karty, tak je uplne bežné že ho musíte raz poslať.

Neviem všetky podrobnosti a nechcem ani nikoho obhajovať, no v tomto nevidím žiadny veľký problém. Možno ked napíšete či ste už niekedy predtym tu oskenovanú kartu poslali budeme múdrejší.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Sumec » 20. Mar 2013, 10:38

Dobrý deň,

ďakujem za promptnú reakciu.

Moje rozčarovanie z BWIN nevychádza z toho, že by po mne chceli scan platobnej karty, to samozrejme chápem (aj keď je minimálne neštandardné vyžadovať scan platobnej karty, ktorú na vklady a výbery som používal PRAVIDELNE, tj. niekoľkokrát za mesiac, posledné 3 roky – vklad aj výber z účtu na kartu som uskutočnil aj asi 2 dni pred začatím problému), ale som absolútne sklamaný z ochoty BWIN s tým niečo spraviť !!! Totálny nezáujem, ani nie tak slovný (v telefonátoch ma už 4x ubezpečili, že moju žiadosť poslali na príslušné oddelenie), ako skôr skutkový, nič sa už takmer 2 mesiace nezmenilo.

Pri zadaní výplaty prostredníctvom VISA karty tak ako 100x predtým mi len vybehne červená tabuľka s nie úplne zmysluplným textom: "Výber prostredníctvom kariet VISA môžete uskutočniť len v prípade, že ste na ňu uskutočnili vklad v priebehu posledných 6 mesiacov. Ak chcete využiť túto možnosť výberu, pokračujte vkladom na svoju kartu VISA.“ Ja som však za posledných 6 mesiacov urobil viacero vkladov na predmetnú kartu VISA. Preto som ihneď po probléme 2x volal do Gibraltaru a 2x na českú zákaznícku linku (bwin účet mám vedený v ČR, kde som dlho žil) a mesiac mi neboli schopní nijako vysvetliť, prečo zrazu tento problém vznikol. Po mesiaci ma požiadali o zaslanie scanu platobnej karty bez akéhokoľvek ďalšieho vysvetlovania a tak som im ten scan poslal (keďže som si nebol istý, či som im ho predtým posielal, ale asi skôr nie – to je aj odpoveď na Váš dotaz). Ubiehajú ďalšie týždne a vyššie uvedený nezmyselný text mi stále znemožňuje vyplácať peniaze na účte. Komunikácia zo strany bwin úplne utíchla, záujem o riešenie 4 telefonátov a 2 mailov nie je žiaden !!!

Po tak dlhej dobe, čo ubehla od začiatku problému do dnes, sa to pre mňa stala skôr principiálna záležitosť, keďže nechcem posielať ďalšie peniaze na bwin účet skôr, ako nevyriešia problém z výplatou alebo mi nevysvetlia, v čom bol problém. Zaregistroval som sa na bet365, kde všetko funguje ako má, som spokojný.

K nezvoleniu iných spôsobov vkladov a výberov mám svoje dôvody.

S pozdravom

Martin Kotlár
Sumec
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 13. Mar 2013, 16:13

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Bure96 » 21. Mar 2013, 10:37

zdravím,

tak je to prinajmenšom zaujímavé. V Bwin nefungovalo vždy všetko na 100% a je to spôsobené buď nejakým technickým problémom alebo ozaj nikto nevie čo robí pravá a lavá ruka. Je to nepochopiteľné, pretože keby ste boli nežiadúci tak vám znížia limity a je hotovo........ale toto ozaj nechápem.

Môžete mi poslať cez kontaktný formulár stavkovekancelarie.com poslať váš Username v Bwin? Skúsim to niekam poslať a možno sa ľady pohnú.......ale ako hovorím, je to veľmi zvláštna situácia.

Ja som teda do Bwin nikdy netelefonoval.....môžete mi povedať čo vám tam vlastne hovorili? však ked ste tam telefonovali už 3 krát, tak ste mali ostať na telefone kym sa to nevybaví. určite vás nejako odpalkovali, preto ma zaujíma čo vám vlastne povedali, aby som mohol poslať čo najviac informácií.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Sumec » 31. Mar 2013, 19:47

Dobrý deň,

tak po dlhej dobe mi pred pár dňami bwin skutočne opäť umožnil vyplácanie výhier tak ako dovtedy, mailom sa stručne ospravedlnili za dlhšie riešenie situácie.

Myslím, že takmer 2 mesiace sú neprimerane dlhá doba na riešenie takéhoto problému s vyplácaním výhier a aj napriek tomu, že nakoniec som sa dočkal, nepríjemná pachuť z absolútnej nemožnosti akýmkoľvek spôsobom ovplyvniť proces vyriešenia môjho problému vo mne zostal.

Len pre úplnosť k Vašim dotazom ... - môj účet na bwin je "matokotlar". V mojich telefonátoch na Gibraltar a na českú zákaznícku linku som dostal zakaždým rovnakú alibistickú odpoveď, že moju sťažnosť už evidujú a že ju predali na príslušné oddelenie, pričom už to viac nemôžu nijako urýchliť.

"Podrtženo, sečteno": Moja skúsenosť s bwin zákazníckou podporou je zlá, keďže vyriešenie podstatného problému s vyplácaním z účtu im trvalo takmer 2 mesiace!

Ďakujem za Váš záujem a ochotu pomôcť, bol som ňou milo prekvapený a oceňujem Váš prístup k celej veci.


S pozdravom

Martin Kotlár
Sumec
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 13. Mar 2013, 16:13

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Bure96 » 2. Apr 2013, 12:05

zdravím,

som rád, že sa celá situácia nakoniec vyriešila, ale súhlasím s vami, že čakať 2 mesiace na takúto vec je naozaj neprimeraná doba. V bwin sa však niečo musí diať, lebo z toho čo som čítal, tak sa tam zhoršilo tipovanie (prijímanie stávok) a čo sa týka zakazníckej podpory tak ta je stále hrozná ak nie ešte horšia ako bola. Trhy v európe sa regulujú a je možné, že Bwin neplánuje vstupovať na český resp slovenský trh. Potom by to všetko malo nejaké vysvetlenie, ale tomuto scenáru moc neverím.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod andrej1900 » 10. Apr 2013, 10:17

Ahoj..ja som v podobnéj situácií..mne nevedia vyplatit peniaze cca skoro 7600 uer a neviem sa cez zakaznícky servis dopracovat k jedinéj odpovedi!! Akurát idem volat na linku ale som viac ako nervozny z tvojho príspevku...lebo neviem si dat radu..potom napíšem ako som dopadol
andrej1900
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 10. Apr 2013, 10:07

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Bure96 » 10. Apr 2013, 10:32

zdravím,

takže pár otázok:

totožnosť máš overenú už?
cez čo si vkladal? ak cez kreditku, máš ju už overenú?
akou metódou chceš vyberať?
kedy si prvý krát požiadal o výber?

nemusíš byť nervózny z môjho príspevku, to sa netýkalo výplat. Oni robili nejaké zmeny a nie každému vyhovujú. Určite to nie je tak, že Bwin ide skrachovať. To sa ani nestane, lebo už si oficiálne na viacerých regulovaných trhoch a teda ich pozícia je silná.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Barkas » 21. Apr 2013, 10:53

Ja som prvý vklad na účet BWINU spravil prostredníctvom internetbankingu (Tatrabanka). Peniaze som odtiaľ vyberal iba raz cca. pred mesiacom sumu 500 eur mi previedli na účet. Poplatok za transakciu bol 2 eurá, peniaze som obdržal na účet na tretí deň. Žiadne komplikácie v tomto smere.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: BWIN - NEMOŽNOSŤ VÝPLATY VÝHRY, IGNORANCIA ZÁKAZNÍKA !!!

Poslaťod Bure96 » 21. Apr 2013, 11:56

a ten poplatok 2 EURá ti strhla banka, či bwin? .... malo by to byť bez poplatku z pohladu bwinu, ak to bol teda tvoj prvý výber za posledný mesiac.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Bwin

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť