Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bonus Betfair

Diskusia o Betfair. Fórum skúsenosti s burzou stávok Betfair.com.

Bonus Betfair

Poslaťod 21yogi » 2. Apr 2013, 14:18

Dobrý deň mám dotaz ohľadne bonusu na Betfair. Našiel som že treba vložiť 20€ podať stávku a do 48h vrátia vklad ale nikde som nenasiel podmienky výberu bonusu(pretočenie ,kurzové obmedzenia atd.. nemáte niekto presnejšie infromácie?
21yogi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 2. Okt 2010, 15:31

Re: Bonus Betfair

Poslaťod Bure96 » 2. Apr 2013, 14:31

dobrý deň,

betfair stiahol svoje reklamy z rôznych štátov vrátane slovenska, preto nemáme recenziu na stavkovekancelarie.com. Informácie však nájdete na českej verzii: http://www.sazkove-kancelare.com/betfair/

ak však kliknete aj na tento link: betfair - tak vám vybehne stránka kde uvidíte spomínaný bonus. Potom tam kliknete na smlouvné podmínky ..... a tam sa dozviete prakticky všetky informácie.

Myslím však, že pretočenie tam nie je žiadne. Jednoducho sa podá prvá stávka a keď vám nevyjde, tak vám dajú spomínanú stávku zdarma. Tu je potrebné vsadiť. a to by malo byť všetko, žiadne kurzové obmedzenia. Ale na 100% to neviem povedať.

Betfair po novom nemá zákazníckú podporu v češtine a ani stránku, takže aby ste neboli prekvapeny. Po novom je možné prepínať medzi burzou a klasickou stávkovou - ale ten vstupný bonus platí len pre burzu.

Momentálne ide podla mna Betfair veľmi divoko. Moc mu nefandím.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bonus Betfair

Poslaťod 21yogi » 2. Apr 2013, 14:37

Ďakujem za pomoc tú stránku so smluvnými podmienkami som preštudoval už predtým, ale nič o pretoční alebo tak tam nie je tak dúfam, že to tak aj bude
21yogi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 2. Okt 2010, 15:31

Re: Bonus Betfair

Poslaťod Bure96 » 4. Apr 2013, 13:23

Potom môžeš dať vedieť ako si pochodil s tým bonusom v Betfair
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Betfair

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť