Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

výber výhry z BETCLIC.com

Diskusia o BetClic. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou BetClic.com.

výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod ixo21 » 30. Jan 2010, 1:38

Má z Vás niekto skúsenosti s výberom výhry z Betclic.com cez bankový prevod na Slovensko?lebo mne sa nepodarilo vybrať peniaze stale mi vypisuje ich stránka ,že IBAN musí obsahovať 34 znakom,čo je blbosť lebo náš IBAN má 24 znakov
ixo21
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 30. Jan 2010, 1:32

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod Bure96 » 30. Jan 2010, 12:11

zdravím,

no ja som nikdy nevyberal na bankový účet tak neviem. Každopádne ničoho sa nemusíš báť. Neviem či si im písal na podporu, ak nie tak ja som už poslal našej manažérke. neviem kedy príde odpoved, ale dúfam čoskoro. Tam niekde sa budú s veľkou pravdepodobnosťou vkladať nuly, ale nie som si istý, tak radšej počkaj na odpoved.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod Bure96 » 31. Jan 2010, 15:29

no ide o to, že ja ti s tym asi bez tvojho username nepomôžem.

Poradím ti, napíš na support, ale po anglicky. Tak to vyriešiš skôr. Oni sa skrátka potrebujú pozreť na tvoj účet ako to je vo väčšine prípadov. Ak nevieš po anglicky, tak mi napíš e-mail pomocou konktaktného formulára na stránke StavkoveKancelarie.com a ja ti napíšem po anglicky čo máš napísať. Ale ak ti ešte neodpísali v češtine, tak počítam, že v pondelok ti odpíšu čo s tym.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod ixo21 » 2. Feb 2010, 8:27

napísal som im na podporu a dostal som túto odpoveď
Vážený pane

Děkujeme za zprávu. Je mi líto, ale zjistili jsme že problém je v tom, že nepodporujeme převody přes IBAN na Slovensko. Tudíž i když vše správně nastavíte, tak systém platbu nezpracuje. Jedná se o problém, který už jsme zaregistrovali u mnoha dalších zákazníků. Velmi se Vám omlouvám za způsobené nepříjemnosti

Prozatím prosím použijte jinou platební metodu.

Děkujeme,

S pozdravem,

BetClic zákaznické centrum
ixo21
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 30. Jan 2010, 1:32

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 10:43

ou. a čo tam ešte majú? šek? ... počítam, že cez moneybookers to nepôjde kym tam peniaze cez tuto penazenku nevložíš. tak čo ideš použiť? ked použiješ kreditku, tak to vybereš, len tam je opäť ten problém, že najprv budeš musieť vložiť. Preto hovorím zakladajte si penazenky. ja viem, že je to tretia strana na prevod, ale ulahcuje život.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod ixo21 » 2. Feb 2010, 12:53

hlavne že majú účty v dvoch slovenských bankách a keď kliknem na okienko vybrať prevodom na účet tak v automaticky naskočí v tabuľke pre iban SK ,takže nerozumiem tomu prečo nepodporujú prevody na slovensko
asi skúsim vybrať peniaze cez kartu aj keď budem musieť znova vložiť nejaké peniaze
ixo21
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 30. Jan 2010, 1:32

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 13:28

no je to riadna divočina. problém je v tom, že oni sa vôbec neprichystali na slovenský trh. V čechách majú asi 34 miestny IBAN. Ten bonus od betclic tiež nebol najprv pre slovákov až ked ich začali všetci bombardovať tak na to pristúpili. Myslím, že to napravia, len to bude ešte asi trvať. Už na tuto skutočnosť upozornujem aj v recenzii, tiež keby som to vedel o niečo skôr :(

no a to podla všetkého pri vklade budeš musieť ešte zaplatiť 2 % ak vložíš menej ako 100 EUR cez kreditné karty.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod ixo21 » 2. Feb 2010, 13:55

ano je mi to jasné
ixo21
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 30. Jan 2010, 1:32

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod tomas » 6. Feb 2014, 12:28

Chcem sa opýtať, či býva ešte nejaký problém pri vkladaní a vyberaní peňazí zo Slovenska. Vklady aj výbery planujem prostredníctvom debetnej karty. Dakujem
tomas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 6. Feb 2014, 12:22

Re: výber výhry z BETCLIC.com

Poslaťod Bure96 » 6. Feb 2014, 12:48

Momentálne nemám osobnú skúsenosť, ale podla toho čo viem peniaze b y ti normálne mali vyplatiť bez problémov. Urobili nejaké zmeny a fungujú lepšie ako v minulosti.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na BetClic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť