Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Jak donutit sazkovou kancelář Betlic k výběru czk.

Diskusia o BetClic. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou BetClic.com.

Jak donutit sazkovou kancelář Betlic k výběru czk.

Poslaťod notoco » 20. Dec 2012, 12:29

Přeji pohodu,sazím už na internetu nějaký ten pátek neměla jsem problémy žadné a ejhe sazková kancelář s celkém slušnou pověstí(pry)Betlic mi odmitá poslat peníze (2800,-czk)nejprve že vklad zaplatil manžel, tak jsme poslali kopii občanky i kreditní karty manžela na jejich žádost v dobré viře že vše je o.k.Za dva dny však žadali kopii další kreditky kterou však nikdo z nás nevlastní a ani nikdy nevlastnil a nemohlo s ní tudiž vůbec "placeno" .Nakonec chci varovat před touto sazkovou kanceláři(BETLIC)na slovenenském webu i polském jsem zjistil podobné problémy s nima vždy při vyplatě .
notoco
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 19. Dec 2012, 21:52
Bydlisko: Ostrava

Re: Jak donutit sazkovou kancelář Betlic k výběru czk.

Poslaťod Bure96 » 21. Dec 2012, 10:15

zdravím,

v prvom rade si dovolím povedať, že betclic aj vzhľadom na ich minulosť nepatrí k stávkovým so slušnou povesťou a aj preto majú u nás slabý rating ... vid http://www.sazkove-kancelare.com/porovnani-sazkovych-kancelari/

na druhej strane nechcem obhajovať vás ani betclic, lebo ste neuviedli dostatočne všetky informácie. Z príspevku mám pocit, že vy ste si založili účet a váš manžel tam poslal z jeho účtu peniaze. Čo sa samozrejme nesmie. Ale možno som to zle pochopil.

Je pravda, že betclic máva problémy, ale peniaze by vám mal normálne poslať ak ste nejakým spôsobom nešpekulovali. Skúste nás kontaktovať cez formulár a napíšte všetky podrobnosti vrátane vášho nicku resp. klientskeho ID v betclic. Pošlem to jednému pánovi a uvidíme čo mi na to povie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na BetClic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť