Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Betclic bonus

Diskusia o BetClic. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou BetClic.com.

Betclic bonus

Poslaťod Bure96 » 16. Okt 2009, 9:00

cau
pisem ohladom bonusu na betclick bonus som pretocil teda prehral som stavku a mala mi byt pripisana stavka zdarma ale nebola.. Tak som o pripisanie poziadal napisali mi ze pre tuto krajinu neposkytuju free stavku a tym sme skoncili teda oni skoncili komunikaciu.. Viem ze pred dvoma tyzdnamio kamarat vybral od nich bonus a vsetko prebehlo ok. V mojom pripade nie. Asi je kamos iny slovak zo slovenska ako ja. napisal som im teda dalsi mail ze zavadzaju svojich klientov a nikde v podmienkach to nemaju bonus free bet when loss first stake for all new members tak to tam maju ziadne obmedzenia na krajinu. Nevyhral som u nich nic len som prvu stavku prehral a tak mi vznikol narok na bonus ako novemu klientovy. Od vcera ignoruju moje vyzvy a maily. Chcem teda upozornit na neserioznost tejto stavkovej spolocnosti a prosim dopis to k bonusom ze naozaj skutocne bonus zrejme davaju komu chcu a kedy chcu alebo ani nedavaju ked neodpisuju ani na maily co mozem spravit. nejde mi o tych 20 eur uz ale o vec principu a oni porusuju pravidla. Poslem im posledny mail s tym ze ak nebudu reagovat urcite je nejaka organizacia ktora dohliada nad kontrolou takychto spolocnosti kde zavadzaju klientov "Residents of your country are exempt."

len toto mi poslali a viac nekomunikuju..



tak toto nám bolo zaslané na e-mail, takže by som chcel na to upozorniť. Možno je to aj tým, že zaviedli stránky v Českom jazyku. Každopádne by som hladal inú stávkovú kanceláriu pre bonus ako je BetClic. Na rôznych anglických fórach sa tam na to sťažovalo už viacej ludí.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betclic bonus

Poslaťod majco333 » 28. Nov 2009, 17:38

Takto mi odpovedali na moj email (takze bonus uz plati aj pre slovakov):

Dobry den, chcem sa informovat, ci plati bonus "Sazka bez rizika" aj pre Slovakov? Pretoze z jedneho zdroja som sa dozvedel, ze jednemu Slovakovi ste tento bonus odmietli dat. Mozete mi zarucit, ze v pripade, ze prehram prvu stavku, tak mi tento bonus bude pripisany? Dakujem S pozdravom xxx


Vážený pane,

jelikož jsou stránky v češtině, bonus byl sice původně naplánovaný pouze pro české zákazníky, ale s tím, jak rostl počet zákazníků ze Slovenska se společnost rozhodla vyjít vstříc i ostatním, čili ano, mohu Vám zaručit, že se bonus vztahuje i na Vás!

Bonus na uvítanou je prakticky bezrizikovou sázkou. Vše je naprosto jednoduché - vložíte si peníze na hráčský účet, uzavřete první sázku až do výše 500 Kč (nebo 20 euro pro slovenské zákazníky) a pokud tuto sázku prohrajete, vrátíme Vám peníze. Pokud vyhrajete, vše je Vaše. Svoji první sázku na BetClic tak můžete jen vyhrát!

Podmínkou bonusu je sázka na zápasy alespoň se třemi výsledky (tj. fotbal je v pořádku, ale tenis nikoliv) a minimálním kurzem 1.20. Vrácený vklad v případě prohry si můžete ihned bez omezení vybrat. Tento bonus lze přidělit pouze jeden pro domácnost, platební kartu, Moneybookers účet, počítač a IP adresu.

Věříme, že Vám tyto informace pomohly a přejeme krásný den a hodně štěstí na BetClic!
majco333
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 31. Aug 2009, 19:47

Re: Betclic bonus

Poslaťod Bure96 » 28. Nov 2009, 17:53

super majco. diky moc.

chcel by som len upozorniť, že podľa ohlasov je niekedy ten bonus ťažko prideliteľný resp. dlho trvá kým Vám ho pripíšu. Tak majte trpezlivosť aj 5 dní :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betclic bonus

Poslaťod majco333 » 29. Nov 2009, 9:01

Idem to dnes hned aj vyskusat vybrat :-) , tak potom dam vediet...
majco333
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 31. Aug 2009, 19:47


Späť na BetClic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť