Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod Bure96 » 15. Nov 2013, 15:52

v bet365 fungujú bonusy cez promo kódy, ktoré sa zadávajú v sekcii pre členov (teda nie pri registrácií). Ak ten kod bonusový tam vložiť, tak bonus máš ak nie, tak nemáš.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod jt55 » 20. Nov 2013, 19:33

Dobry den neviem ci som len jediny,alebo preco sa vsade pise len ze bet365 je najlepsia?ano da sa toho podat vela na bet365 a to aj take ligy co ani ked viete po cinsky tak nikde na webe nenajdete,cize overit si vysledok ci je skutocne realny je niekedy nad ludske sily.Mne osobne sa par krat stalo ze som stavil live stavku na basketbal a celych 40 min. som ho sledoval v live stavkach ake kose davaju ze teraz dali trojku a statistiky a podobne,ako skoncili stvrtiny a polcas atd.,ja som podal ze domaci tim vyhraje o 21 bodov a viac,samozrejme aj vyhrali o 22 bodov cize som vyhral.No po tom co mi bola pripisana vyhra a vyhodnotena ako vyherna mi peniaze z uctu bet365 znova odisli a to z dovodu zevraj sa tento zapas vobec neuskutocnil alebo boli ine nazvy timov,skoro som odpadolsledujete ako sa zapas hraje a oni ukazuju kto je v utoku a ake body padaju a fauly atd..Osobne si myslim ze ak nieco nesedi so zapasom alebo stavkou tak to tam nedam a uz vobec nie cely zapas az do konca.Pochybila bet365 ale oni si to za vinu nedaju.
jt55
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Nov 2013, 18:49

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod jt55 » 20. Nov 2013, 19:36

jt5552 minutes ago

A este jednu stavku by som rad spomenul,podal som tenis s kurzom 6/1 na prveho hraca,hracov som nepoznal bol to nejaky itf turnaj,podal som za 300 eur moja vyhra bola 2100 eur,moj hrac vyhral prvy set a na toho druheho sa dvihol kurz na 3/1 kedze prehral prvy set tak som dal pre istotu este na tohto a stavil som 500 eur a vyhra bola 2000 eur cize v podstate som bol na tom ze je jedno kto vyhra stale mam vyhru istu tak bolo jedna jedna na sety po druhom sete ale mne to bolo v podstate jedno treti set sa dostal az do tiebreaku tam nakoniec vyhral hrac jeden ktoreho som dal prveho tak som cakal vyhru 2100 eur no stale nic a stale nevyhodnoteny,jasne ze ten druhy co som dal za 500 eur bol uz davno vyhodnoteny ako nevyherny,po niekolkych volaniach s bet365 mi prisla odpoved ze na hraca cislo jeden co som podal bol nespravny kurz a namiesto kurzu 7 mi dali kurz 1.01 cize mi dali moj vlkad 300 a 3 eura vyhru cize suma sumarum som prehral 197 eur kedze som podal dvojku za 500 eur,stale si myslite ze bet365 je najlepsia?
jt55
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Nov 2013, 18:49

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod Bure96 » 20. Nov 2013, 20:15

no pozrite sa, z toho čo píšete je jasné že ste špekulant. ked niekto špekuluje nemal by hrať v rekreačných stávkových kanceláriách. To len tak na začiatok.

ja tam stávkujem už x-rokov a nikdy som s nimi problém nemal. je pravda ale že tenis netipujem. toto je ale proste moc problémov na bet365. a nepozdáva sa mi to. keby ste mali dôkaz, tak sa môžeme o niečom baviť. takto tu môže hocikto napísať. keby robila bet365 takéto chyby, tak je po zahraničných forach tolko príspevkov že až. sťažnosti by sa hrnuli na ratingové spoločnosti, ktoré by ich vydávali. ale nič také sa nedeje. takže nie som momentálne presvedčený o tom, že hovoríte pravdu resp. ste urobili možno nejaké chyby.

mne sa ťažko vyjadruje, lebo ja s nimi problém nemám a podla toho čo viem sú vaše stávky skôr raritou. podla toho čo píšete ste ale neni rekreačný hráč a mali by ste pouvažovať nad inou stávkovou kanceláriou.

ja na bet365 nedám dopustiť a niekedy podávam veľmi vysoké stávky a žiadny problém. a pri live vôbec nie ani pri vysokých kurzoch. odporúčam napísať na https://www.bookmakersreview.com/‎ a oni to budú riešiť s bet365.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod pucko » 20. Nov 2013, 20:28

jt55 píše:jt5552 minutes ago

A este jednu stavku by som rad spomenul,podal som tenis s kurzom 6/1 na prveho hraca,hracov som nepoznal bol to nejaky itf turnaj,podal som za 300 eur moja vyhra bola 2100 eur,moj hrac vyhral prvy set a na toho druheho sa dvihol kurz na 3/1 kedze prehral prvy set tak som dal pre istotu este na tohto a stavil som 500 eur a vyhra bola 2000 eur cize v podstate som bol na tom ze je jedno kto vyhra stale mam vyhru istu tak bolo jedna jedna na sety po druhom sete ale mne to bolo v podstate jedno treti set sa dostal az do tiebreaku tam nakoniec vyhral hrac jeden ktoreho som dal prveho tak som cakal vyhru 2100 eur no stale nic a stale nevyhodnoteny,jasne ze ten druhy co som dal za 500 eur bol uz davno vyhodnoteny ako nevyherny,po niekolkych volaniach s bet365 mi prisla odpoved ze na hraca cislo jeden co som podal bol nespravny kurz a namiesto kurzu 7 mi dali kurz 1.01 cize mi dali moj vlkad 300 a 3 eura vyhru cize suma sumarum som prehral 197 eur kedze som podal dvojku za 500 eur,stale si myslite ze bet365 je najlepsia?


Vsadili ste za 800 vyhra bola 303 a ste v strate 197€...? Tak ako každý človek inak počíta, tak isto ma každý iné skúsenosti s tou či onou stávkovou.
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod jt55 » 22. Nov 2013, 2:03

Sorry zle som napisal prehral som na tom tenise 497 eur,proste ide o to ze som prehral aj ked som vyhral,a nie som ziaden spekulant a nemyslim ze bet365 je rekreacna stavkova ja sledujem bet365 vysledky aj ked nepodavam a dokaz mam v historii,nehovorim ze bet365 je zla je fakt dobra pre top ligy,ale ked sa clovek zapozera do mensich lig na basketbal a voleybal,badminton a podobne tak pri pozerani vysledkov najdete mnozstvo chyb napr. hra sa voleybal a tym jedna vyhrava 8 ku 1,zrazu behom 30 sekund vyhrava tym dva 10 ku 8 realne to nedava zmysel ak sa fakt niekto z vas venuje stavkovaniu tak si to skuste okukat lebo vyzeram fakt ako idiot a spekulant a pritom chcem dat len pravdu na javo
jt55
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Nov 2013, 18:49

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod jt55 » 22. Nov 2013, 2:14

Este nieco som chcel preco hovorite ze to je rekreacna stavkova?Hraje sa predsa o realne peniaze a ked niekto poda alebo stavi tak preto aby vyhral a nie aby si len zahral ved to nedava potom cele zmysel.
jt55
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Nov 2013, 18:49

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod Bure96 » 22. Nov 2013, 9:27

rekreačná stávková kancelária je taká čo proste udeluje ludom limity - teda obmedzuje výšky vkladov ak ste špekulant alebo veľa vyhrávate poprípade iba hráš na vysoké kurzy tzv. arby.

Preto odporúčam v takomto prípade hrať u profesionálnej ako je pinnacle. Obmedzená je síce ponuka (človek tam nenájde také malé ligy ako u bet365) ale ak veľa vyhrávate nikto to tam nerieši.

No to čo popisujete hm ťažko sa vyjadruje k tomu. sú to za prvé malé ligy a čo sa týka výsledkov tak to neviem. na bet365 som si nikdy neoveroval výsledky - vždy ked som vyhral tak mi to normálne pripísali. v živote som nemal ani len stornovanú stávku. tak ja neviem. možno ste natrafili na nejaké smolné zápasy a proste boli tam chyby - ktoré museli potom zrušiť. no ste jeden asi z málo čo má takéto problémy na bet365.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod HeadStrong » 1. Mar 2015, 16:33

Zdravim,

Viem, ze sa to uz stale dookola a hlavne vsade omiela ( LIMITY ) ....
Pripominam ze stavkujem vyradne a vyhradne live - vacsinou hokej ... teda bet je pre mna idealna - nikto nema taku ponuku a predzapasove stavky mi az tak nejdu ...
Hlavne ako zakaznika ktory si chce uplatnit svoje pravo hrat ako kazdy iny hrac v kancelarii mi proste nestacila ich privetiva odpoved ze som bol limitovany a ako velmi ich to mrzi - na live chate nikto nic neodpisoval az ked som zavolal na zak. linku bolo mi mierno-arogantno-ofenzivne naznacene ze ich to mrzi ze mi vyska stavky nevyhovuje ale tak to proste je nastavene a ak sa mi nepaci mam prest pouzivat ucet ..... nuz co vam budem hovorit asi par ludi vie o com pisem ....

viem ze je tazke odpovedat na otazku Z akeho dovodu blokuju a preco je to tak strasne individualne ? .... na mojom prvom ucte som nahral cez 30 tisic e ... a mal som limit sice nepatrny asi polovicny od kamosa kt mal normal ucet - ..... fakt je ze som istu cast penazi prehral nieco som vyhral - no pointa je ziska cez 30 K= za mesiac a nemal som limity tipu 5 euro a podobne vacsinou ked som uzatvoril stavku mi aj bookmaker povolil teda nebol problem .....

zvrat nastal po par mesiacoch ked som tam mal nieco okolo 1 tis eur .... a za 2 tyzdne som spravim 12 tisic bom blok ale hardcore 2-3 euro na stavku ..... teda nechapem trosku ten pomer pri 30 k mi nedaju a pri 10 k block ? a myslim si ze forma a technika stavkovania sa vobec nezmenila .....

kapitola sama o seba .... zacal som teda hrat s kamosom na jeho ucte ... mojou taktikou .... za den sme otocili kapital ... druhy den nebol ani plusovy a dostali sme blok vysledna suma asi plus 2-3 tis eur ....
Co je este zaujimavejsie nepresla mi ani jedna stavka na schvalenie bookmakerovi ....

ten pomer 30 - 10 - 2 ? .... uplne to iste ....sice je pravda ze hram aj arbitrage na vysoke kurzy ....

myslite ze to bude nejaky algoritmus ? .... co ma moze prezradit ? .... pametam si stavky par mes dozadu za 1000-5000 euro single .... a aj 200-500 euro na kurzy 10 - 30 ....a v pohode schalenie prechadzalo .... a teraz nic - iny bookmaker ? .... nieco sa v bete zmenilo ? ....

vedia vystopovat podla ip ?
nejaky algoritmus ? co pozna moju formu hrania ?
Alebo tie arbi stavky ? ....

vie mi niekto koho uz blokli a podarilo sa mu nejak obijst ten ich vy***** system ktorym diskriminuju dobreho tipera .... poradit.... ako ostat na betku bez limitu ? .... ako je mozne ze zalimituju par rokov fungujuci kt somnou nema nic spolocne za dva dni .... ? bude chyba v mojom systeme stavok ? .... pre uzrejmenie dam tak na 10 stavok v kurzoch od 1,8 - 3 az 4 ...... asi jednu tavku 10-20 kurze len cca .... obcas sa stane ze dam stavky tipu 8kurz-15 kurz dalsi zapas 5k-12k a dalsi zapas 10k-20kurz .... moze byt problem v tom ze som sa za ten cas uz kus posunul pochopil co ma hodnotu a vyuzivam na ich vkus az prilis vela stavok vo vys kurzoch ktore su ziskove ? .... ....

Dik za radu - ak sa niekto taky najde
HeadStrong
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 1. Mar 2015, 16:09

Re: Recenzia resp. skúsenosť s bet365

Poslaťod Mickey » 2. Mar 2015, 16:05

Zdravim ta,
1.Ano stavkova ta vie vystopovat podla IP-ak si sa na kamosov ucet prihlasoval zrovnakej IP ako na svoj zlimitovnany ucet(mimochodom stavkove sleduju ovela viec nez len IP)
2.preco stavkova diskriminuje uspesneho tipera?Lebo je to REKREACNA stavkova kancelaria.Rekreacne stavkove potrebuju gamblerov a patologickych hracov ti im tvoria zisk.
3.Bet365 je podla mna najlepsia rekreacna stavkova kancelaria pre Slovakov nechali ta vyhrat peknu sumu ti este vyplatili dalsie peniaze ktore si bol v pluse(tych 2K). To je dvokaz ze je to slusna stavkova kancelaria.
4.Ak si naozaj taky dobry tiper(verim ze si ),skus stavkove kancelarie pre profikov(Pinnacle,Sbobet,IC bet+a jeho brandy (12bet,mansion,dafabet atd.)alebo greek,Betfair,Matchbook atd.),ak sa naucis vyhravat tam (viem je to o dost tazsie) tak ta nikto obmedzovat nebude.
Vidim ze sa troosku vyznas, tak mozes pisat aj dalsie svoje skusenosti z inymi kancelariami
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia