Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

porovnanie kurzov v betbrain

Zaujímavosti, novinky zo sveta online hazardu.

porovnanie kurzov v betbrain

Poslaťod Bure96 » 23. Mar 2010, 14:29

ako ste si mohli všimnúť betbrain mal dlhšiu dobu spustené dve beta verzie stránok, jedna bola beta.betbrain.com a druha beta.betonvalue.com.

Dnes sú už v plnej prevádzke tak sem napíšem čo sa udialo:

na betbrain.com si môžete porovnať kurzy u 44 stávkových kanceláriach a to bez nejakého väčšieho časového obmedzenia (nevýhodou je len 44 stávkových a samozrejme uvidíme či sa nebudu časom služby zhoršovať, lebo konkurencia je veľká. Nenájdete tam ani sure bets)

betonvalue.com poskytuje cca 150 stávkových kancelárií, bohužial tato služba je za poplatok, ale v tomto prípade máte k dispozícií aj sure bets.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: porovnanie kurzov v betbrain

Poslaťod felujitas2010 » 18. Nov 2010, 21:48

su spolahlivy ti betonvalue?

betbrain a beton value nieje jedno a to iste?
ak sa tam regnem u betonvalue a zaplatim tie tipy nie su nejake fake?

ja len ak nahodou si tam uz bol alebo si registrovany
felujitas2010
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 18. Nov 2010, 20:15

Re: porovnanie kurzov v betbrain

Poslaťod Bure96 » 19. Nov 2010, 10:01

betbrain sa rozdelil na betbrain a betonvalue, ked vznikol oddsportal.....

samotný betbrain má kurzy všetko čo tam vidíš, bez poplatkov (proste iba kurzy bez časového sklzu už - myslím)
no a betonvalue je produkt kde si musíš zaplatiť, ale máš tam k dispozícií surebet stávky

neviem o to, že betonvalue by poskytoval tipy....ale neštudoval som a neregistroval som sa tam.....ved je další nový hráč na trhu oddsfinder, ktorý ma surebety zadara
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Aktuality zo sveta online hazardu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť