Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Spolahlivy system tipovania

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Spolahlivy system tipovania

Poslaťod popcorn » 17. Dec 2010, 19:12

Dobry den,
chcel by som sa opytat, ci nepoznate nejaky system stavkovania pomocou ktoreho by som mohol spolahlivo zarobit napr. 1 € za den. Jednoducho nejaky s malymi ale istymi ziskami.

Za pomoc dakujem
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 18. Dec 2010, 15:51

vo všeobecnosti by som odporúčal sure bety - ale to sa dlhodobo nedá...problém je ich vyhľadávanie a dalšou vecou je, že ak to začneš tipovať tak ti spoločnosti udelia raz dva limit a si skončil.

normálne existuje martingale:
http://www.maxibet.sk/index.php?page=35

ale tento systém je rizikový - ani nevieš a šnúra neúspechov sa dostaví raz dva.


potom môžeš tradovať na betfair, ale kym sa dostaneš do tejto problematiky, tak nato stratíš aj chuť :)))
ale tak dá sa, len musíš tomu venovať čas a skúšať zhánať info atd
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod PSD999 » 19. Dec 2010, 18:28

sure bet je uz podla mna na ustupe, teraz iba kazia kurzy, ked je nad 100% tak hned ide dole kurz, v podstate aj stavkove kancelarie su sure beteri...

tak martingale je pozoruhodny system, ale velmi rizikovy, pre zaciatocnika by som ho neodporucal, lebo coskoro moze prist velke sklamanie, frustracia a nakoniec samovrazda :) Pri martingale je zaklad mat vysoky bank a silne nervy, vysoke vyhry=vysoke prehry :)

Potom vela ludi pouziva flat system a kelly system. Je vela systemov, napr. value, len na zaciatku ich treba otestovat a zistit ci sa do toho oplati ist...

Mne sa najviac pozdava LAY SYSTEM (na nevyhru), teraz skusam jeden system, len by som potreboval pomoc dobreho matematika a skuseneho tipera, mozte ma kontaktovat ak chcete vediet viac: 666psd999@gmail.com
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 10. Jún 2013, 23:07

PSD999 píše:tak martingale je pozoruhodny system, ale velmi rizikovy, pre zaciatocnika by som ho neodporucal, lebo coskoro moze prist velke sklamanie, frustracia a nakoniec samovrazda :) Pri martingale je zaklad mat vysoky bank a silne nervy, vysoke vyhry=vysoke prehry :)


Súhlasím, že je to veľmi pozoruhodný systém ktoré má svoje pozitíva a aj negatíva. Dosť veľa ludí tvrdí že je to dlhodobo neudržatelný systém, čo si však ja nemyslím. Pri správnom nastavení systému a pravidiel, a pri skalopevnej disciplíne sa podľa mňa dá nástrahám tohto systému odolávať...
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 10. Jún 2013, 23:23

a tak napíš niečo viac o tej disciplíne, lebo proste raz tych 7 zápasov za sebou prehráš resp. príde séria prehier.......čo potom?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 16. Jún 2013, 2:16

7 zápasov je málo. Systém by mal byť schopný vykryť riziko min. 10 prehier. Ďalej sa dá riziko znížiť vybraním tímu ktorý už nedosiahol pár kôl určitý výsledok (často sa to používa asi u remíz). Videl som napríklad kedy tento systém bol používaný na remízy v NHL, kedy sa vyberal tým ktorý bol bez remízy viac ako 7 kôl. Vzhľadom k vyšším kurzom blížiacim sa 4 sa pre dosiahnutie zisku stávka nemusela zdvojnásobovať. Osobne si myslím, že vhodnejšie je tipovať remízy na futbal, síce sú tam menšie kurzy, ale padajú v priemere častejšie a znižuje sa tým podstatne riziko.
Samozrejme, môže prísť aj chvíľa kedy príde séria prehier viac ako je schopný človek pokryť. Tu treba mať zvolenú umelú hranicu za ktorú človek nepôjde, a prípadnú vzniknutú stratu dokáže do roka odvrátiť.

Je mi jasné, že to všetko môže byť v mnohých smeroch diskutabilné, ale pri dostatočných opatreniach znižovania rizika môže byť aj dlhodobo v celku funkčný...
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 21. Jún 2013, 10:55

ale to čo si napísal nič nerieši, lebo séria siedmych neúspešných či desiatich neúspešných zápasov príde. A ver mi, že keď už len 5 zápasov neuhádneš, tak potom začneš byť riadne nervózny. Ak zoberiem do úvahy že budeš tipovať kurzy 3.0 či 4.0 tak ta séria môže prísť čo nevidieť............však si to tu vyskúšaj a uvidíme. Ja budem viesť vlastnú sériu zápasov a ty vlastnú. Postupne každý aspon 100 tipov pridá a uvidíme čo nám vznikne. Nebudeme môcť z toho nejako vychádzať, ale naschvál ako dlho bude trvať kým príde ta neúspešná séria.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 22. Jún 2013, 1:02

Skúsiť to môžeme, aj keď celkom nerozumiem pointe, prečo by si mal aj ty viesť svoju sériu? De facto tu zatiaľ ja vystupujem ako človek, ktorý prezentuje že tento systém za určitých podmienok môže fungovať a ty, že je to "cesta do pekiel".

inak 5 zápasov je podľa mňa málo na nervozitu... pokiaľ teda niekto nezačína hneď od 1 zápasu s vyšším vkladom... ja mám predstavu začať prvý zápas klasicky 1€urom. Pri piatom zápase a zdvojnásobovaní vkladov v každom kole by to bolo 16 €uro, čo nie je žiadny extrém. Nervozita by stúpala asi až pri takom 7 - 8 zapase.
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 22. Jún 2013, 12:38

no tak keby som tipoval za 1 euro, tak nie som nervózny ani pri 35 zápase. Problém je, že keď to dáš za vyššiu čiastku, pretože pre mnoho ľudí je 1 Euro málo a ani sa im neoplatí tipovať. No tak fajn, keď tento systém prezentuješ tak nám ukáž čo to spraví. Vklad nerieš, iba dávaj tipy s kurzami cca 3 a vyššie. Chcem vidieť série. Samozrejme môžeš až keď sezóna začne.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 22. Jún 2013, 13:38

Mám dojem, že hovoríme úplne o niečom inom...
Pri 35 "neuhádnutom" zápase a zdvojnásobovaním vkladov by stávka mala hodnotu 17179869184 €, a prestávkovaná suma by bola 34359738367 € ...
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Ďalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť