Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Spolahlivy system tipovania

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod ego » 17. Feb 2015, 11:00

80rado píše:Zdravíčko,

Z toho, čo tu čítam som sa dozvedel, ze fungujem na systéme MARTINGALE. Asi 9 mesiacov. Dá sa na to býť ziskový, treba do toho dosť položiť, hrať viac mužstiev naraz a mať nenormálne nervy a nenormálne šťastie.
Ja som stavil na mužstvo, ktoré konečne remizovalo 32 zápas. Prešiel som všetky ligy, futbal, hokej niekoľko sezón dazadu. stalo sa to jediný krát.
Ale aj tak som stále tomu systému verný a stale niečo ziskam, len sa netreba zblázniť a podľahnúť tomu.

Nazdar,
môžem sa opýtať aká je Tvoja počiatočná stávka a koľko stávok Ti pokrýva Tvoj bank?
Viem, že jeden chlapík si ten systém trochu upravil a hrá to vo forme ABC, čiže ak mu nevyjde tretí tip, tak ide odznova. To je podľa mňa trochu lepšia verzia toho systému.
ego
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Okt 2014, 14:26

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod JDx » 9. Mar 2015, 23:28

Taký martingale ani nič podobné by som nedoporučoval. Z matematického hľadiska nie je možné byť dlhodobo ziskový na základe nejakého zázračného systému, ktorý ti pravidelne zarobí, hoci aj malé peniaze. Už som videl "experta" ktorý tvrdil, že tipuje stále na nízke kurzy 1,1 a podobne, až dokým nezdvojnásobí vklad. Problém je samozrejme v tom, že nič nie je isté.
Z matematického hľadiska na to, aby si bol na kurze 1,1 ziskový, potrebuješ mať pravdu vo viac ako 90% prípadoch. Ak máš pravdu presne na 90%, si na nule, ak na 89% si v strate. A jednoducho v stávkovaní neexistuje tutovka, ktorá vyjde na 100%.
A mimochodom, ak by si vedel ako vybrať tipy s kurzom 1,1 ktoré sú úspešné na viac ako 90%, tak žiadny systém ani nepotrebuješ, stačí ti stále stávkovať rovnaké vklady a si v zisku.
Jediné systémy, ktoré môžeš skúšať a ktoré ovplyvnia tvoje výsledky, je ako budeš počítať výšky stávok. Ideálne je mať na jednu stávku 5% z celkového kapitálu - konzervatívny tipéry doporučujú menej, agresívny viac.
Nik však nezmení to, že ak nevieš vybrať správny tip za správny kurz, žiaden systém ti zo straty k zisku nepomôže.
A veci ako bonus whoring sú už minulosť. A surebety ešte fungujú, no tiež len v obmedzenom rozsahu za istých rizík, ako je limitovanie účtu, rušenie stávok a podobne.
JDx
JDx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 9. Mar 2015, 22:53

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Mickey » 12. Mar 2015, 18:43

80rado píše: mať nenormálne nervy a nenormálne šťastie.

Toto asi nie je definicia spohliveho systemu stavkovania :mrgreen:
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 13. Júl 2015, 14:41

Tak dostal ban. Ďakujeme za informovanie. Trvalo to trochu dlhšie z dôvodu odcestovania. Budeme radi ak nás budeš/budete informovať o spameroch.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Michal711 » 20. Dec 2015, 22:15

Ahojte ja som začal systémom MARTINGALE pred dvoma týždňami. Najprv som si v exceli urobil štatistiku vybraných tímov a prišiel som na to že pri všetkych ( 7 tímov) by som bol v pluse od 50 do 100€ za dna mesiace pri začiatočnej stávke 2€.
Najpr som začal podavať na tímy: Boston (+16,4€), Dallas(+9,6€) , Montreal(-2,4€). Montrel mi robí trošku nervy lebo z posledných 8 zápasov vyhrali iba raz . Od kedy nemaju Price-ho tak su slabý.

Pred týždňom som začal podávať aj Colorado a od včera dva tými z AHL :D :D Neviem či to nie je veľa, ale tak vyberal som tími, ktoré nemali v posledných 30 zápasov dlhšiu sériu prehier ( za prehru počitam aj výhru po predľženi) ako 4 zápasy.
Na Montreal už idem podat 16€ ak prehrajú tak ozmýšlam, že pojdem od začiatku od 2€ .

Ak máte niekto nejaké skúsenosti pozitívne/ negatívne alebo nejake rady tak píšte ;)
Michal711
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Dec 2015, 22:08

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod amaroun » 27. Dec 2015, 17:18

No já myslím, že nejlepší je u každého zápasu provést předzápasovou analýzu a tipovat jeden maximálně 2 zápasy. Na fotbal jsem dříve používal selekci zápasů podle určitých kritérií. Kolikrát člověk zjistí, že favorit vlastně není favorit .
amaroun
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 27. Dec 2015, 16:55

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod sazimsklizim » 5. Jan 2016, 23:19

Systém MARTINGALE je cestou do pekla. :evil: Klidně může přijít opravdu hodně dlouhá šňůra proher týmu na který sázíš a pak Ti nezbývá než vsadit balík peněz s tím, že klidně i další zápas nedopadne. Z dlouhodobého hlediska to není ideální volba. Sázení se věnuji přes 20 let a jelikož se mi z dlouhodobého hlediska celkem daří, tak jsem se rozhodl v tomto roce, že se o své tipy podělím s ostatními. Tak neváhejte a sázejte a hlavně sklízejte. :D
sazimsklizim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 5. Jan 2016, 23:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod jurajbrazda » 28. Nov 2016, 14:40

Cavte, ja prave zopar dni skusam ten martingale a mozem povedat, ze to funguje. Nasiel som program na to, pracuje to za mna, len som si tam nastavil limity a ten program dokonca aj dokaze podat tikety za mna, takze nemusim byt stale pri pocitaci. Nechcem im robit reklamu, tak ak by mal niekto zaujem napiste mi spravu a poslem link na program.
jurajbrazda
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Nov 2016, 14:27

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Azzzim » 15. Dec 2018, 19:27

Ahoj , rad by som reagoval na tuto otazku ako spolahlivo tipovať so systemom .
Osobne by som tipoval to co tipuju profesionali , su na to rozne verifikovane stranky staci iba poklikat na nete a mate tam desiatky dobrych tiperov .
Alebo
najist si vlastny system co sa nemusi ani podarit a ak ano tak to trva aj par rokov .
konkretne ja sa s jednym mordujem uz ale 6 mesiacov a vyzera ze z toho daco bude .
sam som sa regol na hore spominane stranky a uvidime ako sa mi casom bude darit .
Snad som niekomu poradil a len pre inspiraciu tu je jeden dost dobry cesky tiper :http://www.verifiedbets.eu/pages/914-cz-tip
kedysi bol super ale potom jeho kurzi strasne padali v prebehu minuty tak padli ze uz boli netipovatelne a ten kto nema rychle prsty nech to necha tak .
a taktiez sa pokazili aj z vyberu bookmekera pretoze si vyberaju tych co davaju najvyssi Odd a to mali casto aj vselijake divne kancelarie . takze predtym kym si vyberiete tipera pozrite si koho kurzi ponuka atd atd nechce sa mi to vypisovat
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod sklucia77 » 18. Jan 2019, 16:10

ahoj.mam kontakt na jedneho chlapa, ktory tipuje ako tvrdi 10rokov. klient si musi urobit ucet na bet 365 s vkladom a da mu ho k dispozicii, az kym on nenahra cielovu sumu napr 3000e. tvrdi, ze to urobi aj za tyzden. som novacik a neviem , ako to funguje. moze sa dostat cez to k mojmu bankovemu uctu alebo si tu vyhru jednoducho nechat?klient si vybera uz len vyhry a jemu ide 50% z vyhry. poradte mi, neviem ako to funguje s vkladmi a vybermi na bet 365 .dakujem za rady.
sklucia77
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 18. Jan 2019, 15:48

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť