Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

S akým bankom a ako začať tipovať?

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod trpajzlik » 4. Máj 2009, 22:49

Rozmýšľal som nad touto otázkou. Je jasné, že si nemôžem dovoliť začať s pár tisíckami.
Počítam, že väčšina serióznych tipérov začala s bankom vhodným pre vysoké vklady. Ale viac by ma zaujímalo, či poznáte aj niekoho kto začal len s nejakou tou trojcifernou sumou.
A čo je najdôležitejšie, ako tipoval? Myslím tým napríklad aké športy, koľko zápasov, ako často, kedy prechádzal na vyššie vklady a podobne. Predpokladám, že kto začne takto, je to asi dosť riskantné, lebo asi treba dávať nie jeden, ale aspoň 2 zápasy.
Aspoň sa uistím, či to má nejakú šancu alebo nemám dúfať :) *35

Ja tipujem hlavne tenis, z neho na 99,9% grand slam a masters 1000, z futbalu kvalifikácie na MS alebo ME, z ligových zápasov neskúšam žiadne kaskadérske zápasy, Chorvátsko, Bulharsko sa dajú, zásadne sa vyhýbam Holandsku :) Teraz napríklad MS v hokeji tiez celkom dobre vyšli, keby som podával za tých 1000, teraz by som ležal v lehátku s rukami za hlavou :-)
Neviem, možno som mal len šťastie, ale tak zhruba tieto veci podávam. Aké športy sú také najtipovateľnejšie?

Samozrejme všetko sa to pýtam v súvislosti so začiatkom, viem, že vy tipujete už inú ligu :) Ani ja teda nie celkom teraz začínam, ale doteraz to bolo len ako zábava a tak.
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod Bure96 » 5. Máj 2009, 9:56

tak v podstate da sa začať aj s 300 eurami, samozrejme zisky nebudú vysoké ale pomaličky sa dá takto dopracovať k vyššiemu banku ak si dobry tipér. Ako hovorím na začiatku je treba využiť všetky bonusy ktoré sa dajú a ten bank sa nejko už zväčší aj sám. Každy musí začať, poznam ludí ktorý začali s 330 eurami (resp. 10 000 Sk) a teraz podávajú tikety aj za 6 000 eur (cca 180 000 sk). Takže systematicky sa da dopracovať aj k takejto cifre ak si naozaj dobry tipér.

Na otázky ako tipoval, kolko zápasov atd. nepoznam odpoved, ale záleží to hlavne od teba. Podla mna je tenis vynikajúci šport na tipovanie, pretože máš len dve možnosti výsledkov. Pri hokeji treba hladať hlavne stávkové kancelárie ktoré ponúkajú víťazstva po predlžení (taky expekt toto neponúka ale väčšina stávkových áno a niektoré nemajú ani poriadne hokej v ponuke ako je napriklad stávková kancelária coral-zamerana hlavne pre hráčov z GB). S tym tenisom máš veľkú šancu ja ho moc nesledujem, takže viac ti k nemu nepoviem, ale skvelú ponuku ma na tenis napr. 5Dimes - ale ten nema 100% bonus takže skús niekde inde. Bet365, unibet atd.

Počet zápasov závisí naozaj od teba, ide o to aby si mal dôveru k tomu tipu a nie len tak praštit hoci čo, len aby som vyhral. Podla môjho názoru je menej viac, ale ked začínaš a máš naozaj malo prostriedkov tak by som sa snažil čo najviac, ale ako hovorím nie za každú cenu. Ber to tak, že ti určite nejaky ten rok potrvá kym sa dopracuješ vyššie, ak ovšem nedáš combo a nevyhráš ten vysnívaný bank :). Ak ti mam poradiť s tym počtov zápasov na tiket, tak len jeden, ked daš dva znižuje sa ti riadne šanca. Dva dávajú len ty čo sa im nezdá vyhra dosť vysoká a to je to o čom hovorím - treba ísť pomaly a systematicky na to.

Ktoré športy najtipovanie? - u každého iné, ale ak chceš tipovať stále, tak je dobre venovať sa americkým športom. NBA, NHL, MLB sú športy, ktorým sa venuje dosť veľa ludí, ale vzápätí musím povedať, že aj dosť nevyspitatelne. Najlepšou stávkovou na americké športy je jednoznačne Pinnacle, kde pri vyrovnanom zápase ponuka ten kurz 1,952 čo naozaj nevídané.

Kedy zvýšiť vklad?

Aj toto je len na tebe. Zo začiatku budeš mať maly zisk (ak sa ti bude dariť), a budeš sa musieť rozhodnuť či tie peniaze chceš nechať v banku alebo nie. Ked ti bude bank pribudať a pekne si ho vydeliš 150 tak sa ti bude aj ten 1 unit zvyšovať :) Je to veľmi logické. Inak držím palce.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod trpajzlik » 16. Máj 2009, 0:35

*11 za odpovede

Trochu som si prezeral tipy, ktore uverejnili tiperi na niektorych strankach a nezda sa mi nieco. Vacsinou tam hrali hlavnu ulohu tipy smerujuce ku kurzu 2.0, sem-tam aj vyssie. Ja by som povedal, ze je istejsie davat aspon o nieco vacsich favoritov, nie? Alebo tam ide skor o take nieco, ze hladaju kurzy, ktore su vyssie ako sa ocakava? *35

Inac zistujem, ze na zaciatku musi mat clovek ovela vyssiu uspesnost tipov, aby sa niekam dostal, ako ked uz ma nahrate tisicky :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod Bure96 » 16. Máj 2009, 12:34

jasné to sa nečuduj že išli ku kurzu dva. Ked ti vyjde aspon jeden z dvoch zápasov s kurzom okolo dva tak máš nulovú bilanciu. Ked dáš zápas s kurzom 1,7 za 10 unitov = 17 unitov výhra (za predpokladu že to vyjde). Pri dalšom tipe ktorý ti nevyjde s kurzom taktiež 1,7 x 10 = 0

Tak zistíš že si vsadil dohromady 20 unitov a prerobil si 3 unity. Najvyššie kurzy poskytujú väčšinou stávkové kancelárie ako pinnacle, 188bet kde pri tych dvojitipoch sa kurzo pohybujú blízku ku kurzu dva (1,952 resp 1,935). Samozrejme ak tipuješ za málo penazí sa i to nezdá pretože ked dosiahneš na konci mesiaca + 20 unitov a jeden unit máš napr. 3 eura tak si v zisku 60 eur. Potom si treba zobrať pôžičku z banky :)))))) (to srandujem). Každopádne chce to vela ale veeela trpezlivosti :). Ešte pre doplnenie: aj kurzy 1,7 alebo 1,2 môžu mať hodnotu, ale z toho pohľadu návratnosti je lepšie tipovať kurzy okolo 2,0.

S tou úspešnosťou máš pravdu a neviem na aké stránky si sa díval ale najdeš vela takych kde ti ponúknu tipy za penize. PRedtym by som si to riadne overil, lebo jedine čo vedia je to že tie tipy si tam davajú väčšinou majitelia stránky čo znamena že ich môžu editovať a preto je potrebné sledovanie. Osobne nepoznam na slovensku stránku, kde by boli taketo platené tipy férové. Další marketingový tah týchto stránok je práve to že lákajú ludí na to ako vedia skvele uhadnut výsledky ťažkych zápasov resp. zápasov s vysokými kurzami.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod trpajzlik » 10. Júl 2009, 15:52

No tak zatial to vyzera tak, ze profesionalny tiper, ktory bude valcovat s tipmi a kurzami nad 2 zo mna nebude, ale s nizsimi kurzami sa mi dari lepsie a asi porozmyslam o tej pozicke z banky ako si pisal :) Lebo inak sa do vyssich vkladov budem hrabat cely zivot.

Este taka otazka. Stalo sa niekomu z vas, hlavne na zaciatku, ze po par prehrach ste sa na to uz akoby nevladali pozerat, zabudli ste na unity, doveru a skusili ste tam nalozit napriklad aj polovicu banku? Nie ze by som sa chystal, myslim, ze zatial mam dost cistu hlavu a asi by som prehral aj keby som tipol na nejakeho megafavorita, ale chcem vediet, ci to niekomu vyslo az tak, ze napriklad po par tiketoch mu na ucte svietilo o nejaku tu nulu dlhsie cislo? *35
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod Bure96 » 10. Júl 2009, 21:35

No počkaj počkaj, s tou bankou to zase neprehánaj :) všetko si dobre zváž, a nevadí, že tipuješ za menšie čiastky! V podstate by som aj ja odporúčal tipovať za nižšie čiastky, aby si zistil či vlastne máš na to, aby si sa tipovaním živil. A ak to už vieš tak si potom môžeš zobrať pôžičku (ale musíš mať zadne vrátka, keby ti to tipovanie nevyšlo) - nie že sa potom psychicky zrútiš.

Ale jasné, že môžeš tipovať aj s nižšími kurzami, ved ja tiež tipujem s nižšími ako sú dva :), to by som si potom nemohol vsadiť skoro na žiadneho favorita zápasu :)

A ano tipoval som aj za polovicu banku, ale ked som začínal a iba raz som to spravil (teda mal som na tipovanie 5 000 Sk) a proste som si povedal, že to nie je ani peniaz (rok 2000). Teraz by som to už určite neurobil :) Okrem toho si spomínam, že mi vyšiel vo vixe či doxe (už neviem) tiket kde bolo 14 zápasov (teraz to už nerobím) a vyhral som za 20 Sk niečo cez 15 000, tak to ma vtedy tiež povzbudilo (všetko sa udialo v tom roku 2 000) a rok neskôr som začal hľadať kancelárie na internete a už to išlo. Dnes ponúka tolko stávkových kancelárií bonusy, že je to hriech nevyužiť.
Takže sa to možno dá, keď začínaš. Ako som už povedal, polku banku by som už neriskol. To by mi asi ani žiadna stávková kancelária nezobrala ;o)

PS: S tou pôžičkou si to naozaj dobre rozmysli :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod trpajzlik » 12. Júl 2009, 21:48

To som tiez len srandoval, nerobil by som si dlhy :)

Tiez som bol na zaciatku posmeleny takou vyhrou. To este na strednej, hned ako prvy rok existovala Nike, bol to moj treti tiket, tak som uhadol 12 zapasov na tikete a za 30 Kcs bolo okolo 5500. A to este jeden zapas z argentinskej ligy mi nezobrali, s nim som mal vyse 7000. No tak som samozrejme pokracoval a pokracoval a tipoval a tipoval a uz som tolko vela za tolko malo nikdy nevyhral :-) Ale bolo to len take konickove tipovanie, jeden tiket za tyzden s viac zapasmi. Teraz sa snazim zacat tipovat normalne a som zvedavy ci mi to dopadne rovnako *35 *35 *35
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod Bure96 » 22. Okt 2009, 17:20

Ja to tu napíšem ešte raz radšej pre istotu:

všetko čo som napísal o pôžičkách je blbosť!!!

ak si zoberete pôžičku na tipovanie, tak to rovno zabalte!!!
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: S akým bankom a ako začať tipovať?

Poslaťod felujitas2010 » 18. Nov 2010, 21:38

Ja som začal s 15timi eurami.Nie je dôležité s akým bankom začneme ale
to ako ten bank dokážeme vybudovať,,

15 eur nebolí tak ako 300 alebo viac eur.

tu si pekne urobiť vlastný money management /MM/

15 eur si rozdelim na 15 kus 1 eurových tiketov a tie podávam.
a babka k babce budou kapce..
felujitas2010
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 18. Nov 2010, 20:15


Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť