Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

bonusy

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

bonusy

Poslaťod aka101010 » 1. Aug 2009, 15:46

Ahoj podavam uz asi 13rokov v celku sa ako tak dari ale dost vela aj riskujem no zacinam podavat cez internet rad by som vedel ako sa daju pretocit bonusy bez toho aby som prisiel o zisk mate nejake zaujmave kombinacie alebo ako to tipujete? inac celkom pekna stranka len skoda ze je tu tolko malo zaregistrovanych,,,, rad tiez dam svoje tipy na tenis ktoremu sa dost venujem a potom fotbal a hokej to su 3 najviac podavane sporty ktorym sa venujem a tipujem *32
aka101010
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Aug 2009, 15:24

Re: bonusy

Poslaťod Directore » 1. Aug 2009, 20:29

inac celkom pekna stranka len skoda ze je tu tolko malo zaregistrovanych,,,,


no stranka bude do 2 tyzdnov nova, bude na nej vyse 100 podrobnych recenzii stravkkových kancelarii takze sa je na co tesit
toto forum existuje kratko asi 2 mesiace, pevne verime ze so spustenim novej hlavnej stranky pribudnu aj novy uzivatelia fora a podelia sa so svojimi skusenostami ci uz s jednotlivymi stavkovymi kancelariami alebo vseobecne so stavkovanim
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: bonusy

Poslaťod Bure96 » 1. Aug 2009, 22:01

ahoj, no na tie bonusy nemám žiadny tip a neviem vôbec či niekto má. je to jednoduché potrebuješ len úspešné tipy. ja čo som bral bonusy zo začiatku z tych malých stávkových, tak keď som nebol vo velkom pluse, tak ten bonus aj s vkladom som si vždycky zobral. Chcel by som ti povedať, že si treba dať hlavne pozor na rollover (pretočenie), pretože v amerických stávkových kanceláriach je to trošku ináč (záleží však od konkretnej stávkovej)

inak bola spustená jedna z prvých recenzií: http://www.stavkovekancelarie.com/bwin/ a ten vyššie uvedený odkaz najdeš v ičku pri bonuse.

Keď som pretáčal bonusy, tak som vyberal hlavne dvojcestné stávky ako viac/menej či handicap vratane ázijského handicapu. tu sa však treba orientovať hlavne na šport, ktorému najviac rozumieš, preto by som ti chcel povedať, že som sa kdesi dočítal, že sa tenisové zápasy vyhodnocujú až štyrmi spôsobmi, preto doporučujem si prečítať konkrétne pravidla na tenis (hlavne čo sa stane pri skreči).

Ja tenis netipujem, ten šport mi je veľmi vzdialený aj ked ho rekreačne hrávam (dianie však nesledujem).

Inak by som chcel zdôrazniť jednu vec, kedže niektoré stávkové kancelárie sú prefíkané!
toto odporúčanie najdete vo všeobecných bonusových podmienkach, ktoré najdete v každej recenzii, takže:

Pri každom výbere (kde ste pretáčali bonus) odporúčame kontaktovať zákaznícky servis s tým, aby Vám potvrdil splnenie bonusových podmienok. V prípade kontaktu cez live chat si nechajte zaslať konverzáciu na e-mail (slúži ako doklad) a až potom požiadajte o výber.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: bonusy

Poslaťod aka101010 » 2. Aug 2009, 11:54

dakujem za rady no snazim sa ten bonus pretocit aspom 5x ciastky aky mi bonus bol poskytnuty a nehram to moc na hendicepy ale skor cez live stavky aby bol aspom kurz nad 1,7 zatial to vychadza tak uvidime ako dalej...konecne zacinaju fotbalove ligy tak bude co podavat *7 len treba najst tie spravne tipy vcera som napriklad daval tenis na hradecku 3,67 bwin tak tenisu sa dost venuj no najhorsie su tie skrece to ma pripravilo uz parkrat o peniaze
aka101010
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Aug 2009, 15:24

Re: bonusy

Poslaťod Bure96 » 2. Aug 2009, 20:38

ale každé bonusové podmienky sú rozdielne, takže sa riad podla nich! nemusíš všetko pretáčať 5x - niekto stačí tri krát a niekde musíš 7x. Inak si dávaj pozor na to, či nie je niekde zakázané pri pretáčaní bonusu používať live betting. každá stávková ma svoje obmedzenia napr. v bet365 je vela stávok zakázanych. Proste treba čítať bonusové podmienky. Oni budú zverejnené na našej novej webovej stránke, počítam tak do mesiaca možno skôr.

Ten tvoj druhý príspevok prehodil admin do sekcie otázky pre nováčikov, tak odpoved nájdeš tam. Treba tie otázky trošku triediť, aby to tu bolo prehľadné. dakujeme za pochopenie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: bonusy

Poslaťod aka101010 » 2. Aug 2009, 23:33

tak to bude super ked to tu budete mat zverejnene zatial sa nechystam vyberat vsade bonusy tak pockam kym budete mat kompletny prehlad aby som nahodou nespravil nejaku chybu...
aka101010
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Aug 2009, 15:24

Re: bonusy

Poslaťod Bure96 » 3. Aug 2009, 11:16

ale nemusíš čakať na nás kym to bude, zatiaľ môžeš tipovať v tychto troch - expekt, unibet, bet365 - rozpisané bonusy najdeš tu: http://www.stavkovekancelarie.com/bonusy-stavkovych-kancelarii/

ak tam ovšem nemáš ešte účet - ak si tie bonusy už vybral tak nič :)

napísal som ti to hlavne preto, lebo je škoda to nevyužiť, ked sú tie pohárové zápasy teraz. no je to na tebe. Inak sú to veľmi dobré stávkové kancelárie. U nás budú mať 4 a pol hviezdičky z piatich. Unibet a Expekt sú dokonca v čeeskom resp. slovenskom jazyku. A ak nemáš účet v bwin, tak aj tam si ho môžeš založiť, bonusové info najdeš na tej už spomínanej adrese: http://www.stavkovekancelarie.com/bwin/
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: bonusy

Poslaťod aka101010 » 3. Aug 2009, 16:39

tak dik no n v bwin mam ucet je to super stavkova spolocnost podla mna asi jedna z najlepsich...a potom tipujem cez sportingbet tiez zaujmave stavky mna hlavne zaujma aj kde kto stavkove ponukaju priame prenosy zapasov...tiez tu nemate moc stranok kde sa daju sledovat tak vam tu nejaku napisem http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports su tam vsetky sporty a velmi vela priamych prenosov zapasov budem rad ak mate nieco podobne a napiste...
aka101010
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Aug 2009, 15:24

Re: bonusy

Poslaťod Directore » 3. Aug 2009, 17:46

aka101010 píše: hlavne zaujma aj kde ktore stavkove ponukaju priame prenosy zapasov...

toto bude k dispozicii na novych strankach


aka101010 píše: tiez tu nemate moc stranok kde sa daju sledovat tak vam tu nejaku napisem http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports su tam vsetky sporty a velmi vela priamych prenosov zapasov budem rad ak mate nieco podobne a napiste...

tuto temu som presunul tu http://www.otipovani.com/otazky-novacikov-tipovanie/streamovane-videa-live-t87.html
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: bonusy

Poslaťod Bure96 » 3. Aug 2009, 22:15

bwin najlepšia? no tak teraz mi prosím ťa napíš prečo si to myslíš? - live stream video môžeš pozerať hlavne v anglických bookies ako bet365, ladbrokes, williamhill (aspon myslím), aj na burze betfair dalej bwin - to ale vieš, unibet, sportingbet, bluesq, 188bet, 12bet no 100% bonus dostaneš tuším len v bet365 a betfair.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť