Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Overenie učtu

Diskusia o 10Bet. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou 10Bet.com.

Overenie učtu

Poslaťod pucko » 21. Dec 2012, 21:55

Zdravím.

Mám pár otázok k overeniu účtu.

Chcú odomna fotokopie ID karty, kreditky a účet za elektrinu.

Moje otázky:
čo všetko môžem resp. mám začierniť na karte a občianskom?
keď im miesto elektriny pošlem účet za mobil bude to vadiť?
Mám na fotokopie napísať nejakú vetičku o ochrane osobných údajov a že kopie slúžia len pre overenie totožnosti alebo pod. ??? Ako to robíte vy?

Napísali že keď dostanú kopie tak mi zavolajú. Môže mi niekto priblížiť ako to prebieha...

Ďakujem.
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Overenie učtu

Poslaťod Bure96 » 21. Dec 2012, 22:38

zdravím,

ked im pošleš účet za mobil malo by to stačiť ... je dôležité, aby tam bol uvedený dátum a nebol starší ako tri mesiace + zretelne tvoje meno a adresa.

na občianskom preukaze ja nezačiernujem nič a na karte som nechával tuším posledné 4 čísla viditeľné z prednej strany .. ale môžeš ich nechať aj 6. Zadná strana sa tuším neposiela, ale neviem to isto, lebo som nevkladal kreditkou ani nepamatam. Ale vzadu máš to 3-miestne číslo, tak ak budú chcieť aj zadnú stranu, tak to číslo zatri.

nemusíš tam písať nič, aspon ja osobne nič nepíšem. ale je to na tebe. vidím, že ideš overovať v 10bet, tak ak budeš odtial vyberať peniaze a oni sú budú účtovať poplatky pri výberoch, tak sa nečuduj. Je to bežná prax u 10bet.

A kde som napísal, že zavolajú? U 10bet asi nie. Ja som to písal na Bet365, ale nie o 10bet. Tam ked im to pošleš, mali by ťa informovať e-mailom, že je to v poriadku. Alebo to uvidíš, keď budeš žiadať o výber. Ak ťa systém pustí je to overené.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Overenie učtu

Poslaťod pucko » 19. Máj 2013, 19:46

Thomas píše:A kde som napísal, že zavolajú? U 10bet asi nie. Ja som to písal na Bet365, ale nie o 10bet. Tam ked im to pošleš, mali by ťa informovať e-mailom, že je to v poriadku. Alebo to uvidíš, keď budeš žiadať o výber. Ak ťa systém pustí je to overené.


Ja som to napísal!!!
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Overenie učtu

Poslaťod Bure96 » 20. Máj 2013, 10:08

sorry ja som si to zle prečítal

no ja si to nepamatam, bolo to dávno......každopádne ja hovory anglicke nedviham. iba anglicky píšem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Overenie učtu

Poslaťod pucko » 11. Jún 2013, 18:42

Takže posledný krok overenia je telefonát, chlapík najprv povedal moje meno a že vola 10bet potom ešte niečo zašomral čomu som nerozumel a nakoniec povedal niečo v tom zmysle, že ďakuje za využívanie ich služieb, praje veľa zábavy a mám plne overený účet. Dva krát som mu povedal yes, nakoniec bye-bye a bolo...
Potom mi ešte prišla aj na mail správa o overení účtu.
Pri prvom výbere mi dovolili vybrať len na kartu, trvalo to 7 dní ale prišlo, poplatok si strhli kráľovský. Ale aj navzdory tomu odporúčam ľudom sa tejto stávkovej vyhnúť, hlavne keď existujú omnoho lepšie a spoľahlivejšie.
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Overenie učtu

Poslaťod Bure96 » 11. Jún 2013, 21:33

no pravda je taká, že 10bet si teda na poplatok ťahá riadne.....aj preto ho ľudia nemajú radi. No po pravde ja by som to tiež odporučil, lebo spravili nepeknú vec. Podľa všetké angličania spadajú pod licenciu v UK, ale ostatné krajiny už pod licenciou v Curacao. Podľa všetkého sa tam 10bet presunul, aby mohol pôsobiť aj na regulovaných trhoch ako je španielsky. No je to divná politika a určite sa to dá vnímať ako negatívny krok čo sa dôveryhodnosti týka.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na 10Bet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť