Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bonus

Diskusia o 10Bet. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou 10Bet.com.

Bonus

Poslaťod PSD999 » 30. Dec 2009, 18:18

Ahoj vsetci, skusam 10bet kedy mi da limit :)
Ake mate skusenosti? A este by som chcel vediet, ci rozumiete ich pretoceniu bonusu. Som z toho zmeteny a na moje otazky z 10bet nikto neodpoveda.

Maximální bonus je 100 EUR nebo částka v jiné měně stejné hodnoty.
Bonus bude připočítaný na váš účet v průběhu 24 hodin od prvního protočení vašeho počátečního vkladu s minimálním kurzem 1.60. Váš vklad musí být vsazen 12x s minimálním kurzem 1.60 nebo bonus bude zrušen.

Ja tomu rozumiem tak, ze mozem dat aj menej ako 1.60, len nesmiem vyberat, kym 12x nepretocim s 1.60.
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Bonus

Poslaťod Bure96 » 30. Dec 2009, 20:13

Zdravím,

no 10bet je zvláštna stávková kancelária. niektorý ľudia s nou nemajú problém a niektorým pošle menej penazí ako by mala. Ja som s nou nemal nejaký problém, ale ja by som tam už peniaze asi nevložil ak máš bonus zobraný. Majú znížený vig, čiže kurzy by mali byť tie lepšie - problém môže byť ten výber. Ale ak tipuješ na stávky po nejakých 100 EURách tak si nemyslím, že by si sa mal báť nejakého limitu. A ak tipuješ kombinované stávky, tak to už duplom nie. Ja osobne už 10bet nepotrebujem, pretože dosť frčím na 188bet resp. aziatoch. To, že ti neodpovedajú na tvoje otázky je pre 10bet uplne normálne. Neviem čo si sa pytal, ale v podstate ten bonus si dobre povedal. Myslím, že ak budeš hrať aj nižšie kurzy, tak s tym nebude problém. Otázkou je, či to treba pretočiť do určitej doby (o ktorej sa samozrejme nezmienujú). Preto by som to pretočil max. 90 dní. Najlepšie do mesiaca. Ale to, že sa ti nižšie kurzy nebudú zaratávať do pretočenia ti dúfam nemusím vysvetlovať :)

S 10bet sú problémy hlavne ak vklade cez kreditné karty. Oni to tuším ani nevyplácajú ak nemáte učet v UK. Toto ale neviem na isto. Preto odporúčam vklad cez moneybookers.

Malé upozornenie:
tam kde nemajú podporu v našom alebo českom jazyku odporúčam si poriadne prečítať vždy podmienky v angličtine. Tie sa považujú vždy za platné. Takto to funguje napr. aj na doxxbete.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bonus

Poslaťod PSD999 » 31. Dec 2009, 0:18

Dakujem za odpovedet. Ja skusam teraz 10bet, pretoze na niektorych amaterskych uz mam limit: expekt, sportingbet... :) Inak najradsej mam Pinnacle a 188bet, aj ked sa mi zda, za na 188 nejako klesli max bet. Napis mi prosim ta kolko mozes dat max na Barcelona - Villarreal 2. jan, ja na 1 > 990€ a na FA Cup Tottenham - Peterborough United 2. jan, na 1 > 390€. Nejdem to tipovat, len skusam ci nemam ine max bet :) A z tych azijskych ako hodnotis ibcbet?
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Bonus

Poslaťod Bure96 » 31. Dec 2009, 0:45

No tak mierny pokles som aj ja zaznamenal. Uvidíme čo bude dalej. Možno je to len akésik opatrenie na december. Tie limity mam uplne rovnaké Ja v IBCbet nikdy nehrál. Tam je to cez agentov a to som nikdy neskúšal. Však IBCbet poskytuje kurzy 12bet, fun88 a aj mansion88, takže nebol dôvod tam hrať. V mansione88 som teraz na skúške, ale je to tam bieda. 100 eur max bet. v 12bet je to 250 eur. Ázijské bookies nemajú moc v láske europánov :( ....Inak by ma zaujmalo či to obmedzenie je celkové alebo len pre europu. Asi sa tu širia rychloinfo a stávkové prichádzajú o veľa penazí inak si to neviem vysvetliť. Ale ak by si chcel ísť do ibcbet, tak skús a daj vedieť ako to prebiehalo cez tych agentov a hlavne aké ma táto stávková kancelária limity. Oni sú ázijský gigant a viem, že o hráčov z europy nemali nejaký veľky záujem. Neviem presne ako to je s tou ich "pobočkou 12bet", ale limity konkurencie schopné 188bet boli len pár mesiacov. Potom padli na hubu. V podstate to ale nechápem. Stávková kancelária s nizkym vigom a nízkymi limitmi nejde do hromady.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bonus

Poslaťod PSD999 » 4. Jan 2010, 20:02

na 188 sa mi vidi, ze max bet su uz vyssie. IBCbet som este nevyskusal, pretoze teraz zacinam hrat dosihy na bet365.com
Naposledy upravil PSD999 dňa 4. Mar 2014, 19:23, celkovo upravené 1
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Bonus

Poslaťod Bure96 » 4. Jan 2010, 23:50

tak ti držím palce. ak by to jeho stávkovanie bolo naozaj nejaké prevratné tak daj vedieť :D nech aj ja prispejem k obratiu tych stávkových kancelárií. Ja sa osobne v konských dostihoch vôbec nevyznám a momentálne nemam ani čas čo to študovať (choroba a pracovná vyťaženosť).

Ak by si prišiel na všetky pravidla ohľadne tych dostihov, tak ak by sa ti chcelo mohol by si napísať niečo o tom. By som ti tu vytvoril miestnosť. Možno by si niekoho inšpiroval.

Inak ak nevieš čo čo znamená, tak kludne napíš na podporu bet365, ved je dokonca slovenská.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bonus

Poslaťod PSD999 » 5. Jan 2010, 12:42

Dobre, uvidim co z toho bude :)
Na podpore mi povedali: Víťaz/miesto je stávka s dvojnásobkom vybraného vkladu na jednotku. Obsahuje jednu stávku na „víťaza“ a jednu stávku na „miesto“. Časť na miesto bude vyhodnotená na základe podmienok umiestnenia uvedených pre dané podujatie.

10bet.com
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23


Späť na 10Bet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť